March 2009

Bad Boy 9.

31. march 2009 at 21:04 | LadyKay |  Bad Boy
Když se kapela v zákulisí připravovala na další vystoupení, každý očekával, že koncert bude stejně dobrý a možná dokonce i lepší než ten předchozí. Byl by… Fanoušci byli ještě energičtější, ještě hlasitější než předtím, Bill opět do zpěvu vkládal svoje srdce, energie z něj přímo sršela, Géčka do hraní dala maximum. Tak kde se stala chyba? Problém byl několik metrů od Billa po jeho pravé ruce. Tom se dnes choval, jako úplný začátečník, jakoby snad kytaru dnes poprvé držel v ruce. Nikdo, včetně kytaristy samotného, nechápal, co se s ním stalo. Vždycky podával stoprocentní výkony, ani se nemusel dívat na ruce, jeho prsty po strunách tančily samy od sebe. Jenže dnes je musel neustále očima kontrolovat, aby z kytary dostal alespoň jeden správný tón, ať se ale snažil sebevíc, stejně je neuhlídal. Jednou zahrál špatně začátek, jindy byl mimo u refrénu a o posledním songu ani nemluvě, ten byl naprostou katastrofou. Když opouštěl podium, bylo mu jasné, že David jeho dnešní zkrat nenechá jen tak a bohužel se nemýlil.

Bad Boy 8.

30. march 2009 at 17:15 | LadyKay |  Bad Boy
Billovi bylo jasné, že první okamžiky ve společném pokoji budou dost nepříjemné, zároveň ale věděl, že pokud chce dosáhnout nějakého zlepšení v jejich vztahu, musí je vydržet, ať se děje cokoliv. Ve výtahu sám sobě dodával odvahy, nepočítal s tím, že by k němu Tom byl nějak milý, ale on to zvládne. Vydržel výsměch spolužáků, nadávky i rány, které mu sem tam některý z nich uštědřil kvůli jeho výstřednímu vzhledu. Jen musí přijít jak na Toma… Kytarista byl opravdu tvrdý oříšek, díky jeho masce nepřístupnosti nikdy netušil, jak na co zareaguje. Zbývalo jediné - vyzkoušet si jej…

Bad Boy 7.

27. march 2009 at 17:00 | LadyKay |  Bad Boy
Pár čokoládových kukadel těkal po pokoji z místa na místo. Okamžik jejich majiteli trvalo, než si uvědomil, kde že to vlastně je. Pomalinku se posadil na posteli a na jeho rtech se objevil úsměv. Při vzpomínce na včerejší vydařený koncert jeho srdíčko zaplesalo radostí, nemohl uvěřit svému štěstí. Pořád v uších slyšel ohlušující křik fanoušků opakujících jeho jméno. Stále viděl desítky, co desítky, stovky párů rukou, jak se snaží alespoň na kratičký moment dotknout krásy, která se objevila před nimi. A koncertem to zdaleka nekončilo. Jakmile auto zastavilo před hotelem a jednotliví členové začali vystupovat, spustil hlouček děvčat, postávajících před budovou, spustil neuvěřitelný jekot. Kolem Billa se utvořil chumel tlačících se dívek, z nichž se každá snažila "ukrást" si zpěváka pro sebe. Chlapce vždy na okamžik oslepil blesk foťáků. Nedovedl pochopit, že zrovna on, kluk kterého vždy dívky odmítaly, se stal příčinou takového povyku.

Wenn nichts mehr geht

24. march 2009 at 19:00 | LadyKay |  music vids


Bad Boy 6.

24. march 2009 at 17:40 | LadyKay |  Bad Boy
Tom se převalil na posteli. Nechápal, čím to je, že zrovna dneska nemůže usnout. Koncert dopadl skvěle, fanoušci byli nadšení, celý tým byl spokojený, Géčka vypadala šťastně a David nešetřil chválou. V tom byl zřejmě zakopaný pes. Všechna chvála z úst manažera směřovala pouze k jediné osobě - k Billovi. Jako by všechno byla jen a jen jeho zásluha. Copak Tom celé měsíce nedřel jako kůň? Copak on na tom pódiu nestál? David viděl jen Billa, ztělesněný zázrak a svého chráněnce. Pokud nevadilo Gustavovi a Georgovi, že se jim pochvaly a uznání nedostalo, tak jemu tedy ano. Pokud si ten namyšlený spratek myslí, že odzpívá jediný koncert a Tom z něj padne na zadek, tak se šeredně plete! On dřel roky, aby se mu dostalo uznání a z Billíška jsou všichni hotoví po jediném vystoupení. Na něj každý kašlal. Jediný, kdo jeho dnešní výkon ocenil, byl někdo, od koho to nečekal a zároveň ani slyšet nechtěl.

Leb die Sekunde - Schrei tour 2006

24. march 2009 at 6:15 | LadyKay |  music vids


Bad Boy 5.

23. march 2009 at 15:16 | LadyKay |  Bad Boy
Zpěvákovo srdce tlouklo jako splašené, stál uprostřed pódia, pod ním hystericky křičely tisíce dívek. Najednou se ozvaly první tóny kytary, Bill přiložil mikrofon k ústům a… Nic. Ticho. Jeho hrdlo se stáhlo nervozitou a on nebyl schopen ze sebe dostat jeden jediný tón. Bylo mu do breku, tisíce párů očí se na něj upíraly, očekávajíc co udělá. Bill poplašeně přelétl pohledem Gustava i Georga, oba se ho snažili pohledem uklidnit a vybízeli ho, aby pokračoval. Když se jeho zrak stočil k Tomovi, hrklo v něm, kytarista ho hypnotizoval pohledem a pobaveně se poškleboval. Žádný náznak povzbuzení nebo soucitu. Tím úšklebkem mu dával najevo, že je vítěz, protože od samého začátku věděl, že Bill nemá na to, aby stál na velkém pódiu, aby zpíval pro tisíce fanoušků. Je nula a teď to dokázal. Chlapcovy oči se zalily slzami, upustil mikrofon a proběhl kolem Toma do zákulisí, doprovázený smíchem jak fanoušků tak samotného kytaristy. Tohle je konec, konec všeho.

Simple Plan: Perfect world

21. march 2009 at 22:08 | LadyKay |  music vidsBad Boy 4.

20. march 2009 at 21:03 | LadyKay |  Bad Boy
"Ahoj!" ozvalo se ze zadní části auta hned nato, co Bill otevřel dveře. Obě Géčka se usmívala a nadšeně jej vítala. Jeho pohled ovšem zabloudil k osobě, sedící sedadlo před nimi. Tom měl na očích sluneční brýle, po úsměvu na tváři ani stopy, ruce měl zkřížené na prsou, pohodlně se rozvaloval na sedačce a po Billovi se ani neotočil. Když si však sedal, vylovil Tom od svých nohou batoh a mrsknul jej mezi ně. Bill zůstal překvapeně zírat, víceméně si zvyknul, že se od kytaristy vlídného slova nebo pochvaly nikdy nedočká, ale teď už to přeháněl. Jeho gesto by se dalo vyložit mnoha různými způsoby. Bill bohužel viděl v poslední době všechno černě, tudíž si je pro sebe odůvodnil, že jej Tom nejen nemá rád, ale že se jej dokonce snad štítí. A to doufal, že tour, na kterou vyráží, posune jejich vztah k lepšímu, zase se spletl. V Tomovi se člověk nevyzná, nikdy nikdo netuší, jak zareaguje, co se mu honí hlavou a Billa tohle rozčilovalo. Zrovna on by měl být tím, kdo ví, co si Tom myslí, jak se cítí, co jej trápí, pokud ovšem kytarista slovo trápení vůbec zná. Bill jej neznal a on se mu ani nijak ke změně této skutečnosti nesnažil pomoci.

See who I am 9.

19. march 2009 at 21:24 | ..::LadyKay::.. |  See who I am
Tom už posedával na sedačce v obývacím pokoji. Zatímco jemu stačila na přípravu slabá
půlhodinka, Billovy zkrášlovací procedury trvaly podstatně déle. Neustále pobíhal po domě -z koupelny do pokoje a zase zpět. Mezitím alespoň pětkrát změnil svůj outfit, protože ani s jedním z nich nebyl 100% spokojený. Při každé změně seběhl schody do obýváku, několikrát se otočil, aby si jej mohlo dvojče prohlédnout ze všech úhlů a říct mu svůj názor. Ačkoliv jeho bráška už první outfit shledával skvělým, Billovi se stále něco nelíbilo. Takže jen zavrtěl hlavou, při čemž se mu prameny vyžehlených vlásků lemujících jeho tvář roztančily, vyběhl schody zpátky do svého pokoje a začal se prohrabovat ve skříni s oblečením.Tento proces se opakoval několikrát a v jeho pokoji to nyní vypadalo, jakoby tam vybouchla bomba. Na zemi, na posteli, na židli se povalovaly jednotlivé kousky oblečení a doplňky. Chlapec sáhl po červeném tričku, které patřilo k jeho oblíbeným a skvěle se hodilo k džínům, které měl na sobě. Prohlížel se v zrcadle a přestože ani teď nebyla spokojenost úplná, nepřevlékl se. Tom na něj čeká hezky dlouho a už teď přijdou mezi posledními. Natáhnul se pro mikinu, naposledy zkontroloval svůj vzhled pohledem do zrcadla a opustil pokoj. Když scházel ze schodů doprovázený pohledem dvojčete, malinko znervózněl.

See who I am 8.

17. march 2009 at 21:30 | ..::LadyKay::.. |  See who I am
Nebyly to sluneční paprsky, které Toma ráno co ráno polechtaly po tváři a přinutily jej otevřít oči.
Probudil jej tlak na hrudi. Když trošičku nadzvednul hlavu, aby zjistil, co mu vlastně brání volně se nadechnout, nevěřil tomu, co vidí. Na jeho hrudníku se pohodlně rozvaloval spící Bill. Tom se bál udělat cokoliv, i jen se nadechnout, aby nezničil nádheru, která se jeho očím naskytla. Bill vypadal tak spokojeně, nadále cestoval v říši snů, kde bylo dovoleno všechno, jelikož patřily jen a jen jemu. Dredáčkovi chvíli trvalo, než mu docvaklo, kde se tady jeho dvojče vzalo, pak si ale vzpomněl. Otázka, kterou mu včera položil, ho vyvedla z míry, zprvu byl odhodlaný nějak slušně Billa odbýt a nasměrovat jej do jeho pokoje.

Bad Boy 3.

16. march 2009 at 16:30 | LadyKay |  Bad Boy
"Skvěle, Bille!!! A teď se otoč takhle a podívej se na mě… Tááák, výborný. Jsi úžasnej!!!" vykřikoval Sasha, fotograf s nímž skupina spolupracovala už od začátku jejich kariéry. Nadšeně pobíhal kolem Billa, nešetřil slovy chvály. Byl s chlapcem nad míru spokojený, práce s ním pro něj byla víc než příjemnou. Bill přesně věděl, jak se v který okamžik natočit, jak se usmát. Zatímco nad zpěvákem se celý rozplýval, na Toma celou dobu jen řval. Jednou měl špatně ruku, pak se "blbě" tvářil, jindy špatně stál. Ať se snažil sebevíc, nikdy to nebylo dostatečně, aby byl pochválen. Fotograf si vždycky našel něco, za co jej mohl zkritizovat.

Bad Boy 2.

13. march 2009 at 16:00 | LadyKay |  Bad Boy
Tom čekal všechno, ale tohle rozhodně ne.


"A tohle je co?" vykřiknul, jakmile do místnosti vešel vysoký kluk s černými vlasy spadajícími mu na ramena, očima orámovanými černou tužkou a oblečený v úzkých džínách a vypasované kožené bundě. Oba pozdravil a mile se usmál. Gustav mu jak úsměv tak pozdrav oplatil, kytarista se však neobtěžoval ani s jedním. Nabyl dojmu, že si z něj jak basák, tak bubeník dělají blázny. Tohle přece nemůžou myslet vážně?! Jeden o nanynce předtím prohlásí, že nebyla zas tak špatná, přitom její pištivý hlas připravil Toma málem o sluch a aby toho nebylo málo, tak druhej šílenec dotáhne TOHLE!!

Lifehouse: Everything

10. march 2009 at 17:00 | LadyKay |  music vids


Avril Lavigne: Anything but ordinary

4. march 2009 at 12:00 | LadyKay |  music vids
Miluju, miluju a ještě jednou MILUJU!!!!