April 2009

Bad Boy 18.

27. april 2009 at 15:00 | LadyKay |  Bad Boy
Bill vstoupil do letištní haly se širokým úsměvem na rtech. Neuvěřitelně se těšil na dny, které stráví v Tomově společnosti. Teprve den před odjezdem se dozvěděl, že cílem jejich cesty je Mauricius a to jen díky tomu, že se Tom prořeknul. Ten tajnůstkář by byl schopen tajit to do poslední chvíle. Billova očka zvědavě pokukovala po lidech se zavazadly, po letištním personálu tak dlouho, až jeho zrak spočinul na chlapci, kráčejícím po jeho boku, s neidentifikovatelným výrazem vepsaným ve tváři.
"Tomi?"
"No?"
"Jsi v pořádku?" zeptal se jej starostlivě, hledíc do kytaristových hnědých očí.
"Proč bych nebyl? Všechno je O.K." Tomovy rty se zvlnily do mírného úsměvu. Vůbec nebyl v pohodě, lhal Billovi.

Bad Boy 17.

22. april 2009 at 17:00 | LadyKay |  Bad Boy
"Díky, že jste přišli! Díky! Uvidíme se brzy!" loučil se Bill s fanoušky. Po skoro dvou hodinách byl koncert u konce. Poslední koncert turné, skvělá tečka. Přestože byla všechna jejich vystoupení úžasná, toto bylo v něčem jiné, možná právě proto, že bylo poslední. Chlapci si plnými doušky užívali atmosféru v hale, fanoušci je doslova nabíjeli energii. Přesně jak Bill zpívá v jednom ze songů, všichni žili každičkou vteřinu, chtěli si ji vychutnat naplno, zapamatovat si co možná nejvíce z celého večera a vzpomínku na něj si udržet v paměti, protože teď na všechny čeká pauza. Bill naposledy zamával fanouškům a odběhnul do zákulisí, kam před chvílí zmizeli i ostatní členové kapely. Pomalými kroky mířil k šatně. Přestože měl za sebou náročné vystoupení, necítil se vůbec unavený, ba právě naopak - měl energie na rozdávání. Celý koncert byl naprosto úžasný, fanoušci společně s ním zpívali všechny písničky, Géčkům nezmizel ani na okamžik úsměv z tváře a Tom…

Bad Boy 16.

19. april 2009 at 20:19 | LadyKay |  Bad Boy
"Miluju tě…"

Tato dvě slůvka zapříčinila, že se Billův tep znovu zrychlil, stejně jako tlukot jeho srdíčka. Nebylo to poprvé, co slyšel ta slova ke své osobě, ale poprvé za celých osmnáct let svého života věděl, že byla řečena naprosto upřímně, z té nejčistší lásky, která nehledá jen zisk a vlastní prospěch. Věděl, že Tom jej miluje, dával mu to při každé příležitosti najevo - ať už pouze stiskem ruky, dlouhým polibkem či nekonečný mazlením. V Tomovi bylo tolik lásky, za maskou nepřístupného a tvrdého kytaristy se skrýval chlapec se srdcem plným přání, tužeb a snů. Jenom Bill znal jeho pravou tvář, jen jemu byla poodhalena Tomova duše a dovoleno nakouknout do jeho nitra. Tom byl mnohem zranitelnější a citlivější, než si ostatní mysleli. Bill věděl, že i on ke kytaristovi cítí to samé, nadechoval se, aby mu to, co nosil uvnitř sebe, řekl také nahlas, jenže…

Bad Boy 15.

15. april 2009 at 7:05 | LadyKay |  Bad Boy
Kromě nervozity se v nich odráželo i něco jiného - touha, vášeň…..

Bill se obával. Žádné sobě nikdy nedovolil, aby mu byla takhle blízko, žádné oči jej dosud nespatřily nahého, ničí dlaně se ještě nedotýkaly jeho těla. Právě tady končily všechny jeho zkušenosti. Co bude dál, netušil. Byl si ale jistý, že by mu Tom neublížil, jemu jedinému mohl stoprocentně důvěřovat. Nikdy by na něj nenaléhal, ani by neudělal něco, co by Bill nechtěl. Hleděl do jeho mandlových očí, ve kterých se také zračila nervozita. I pro Toma bylo všechno nové, dosud nepoznané. Chlapce se doteď takovýmto způsobem nikdy nedotýkal. Navíc Bill byl chlapcem, kterého miloval, ač to nahlas nikdy nevyslovil. Bill to ale věděl, cítil to z každého doteku, polibku, v kytaristových očích mohl spatřit veškerou lásku ke své osobě, již v sobě Tom nosil, lásku skrytou v jeho srdci.

Bad Boy 14.

12. april 2009 at 16:50 | LadyKay |  Bad Boy
"Tome," zašeptal Bill, odsunujíc se od jeho rtů. "Musíme si promluvit."
"Povídej." Tom stisknul Billovu dlaň ve své a něžně jej líbnul na ucho.
"Tomi, počkej…" snažil se jej chlapec přimět k pozornosti, když kytaristovy rty zamířily od ucha k jemné kůži na jeho krku.
"Tome…" chlapec se ač nerad nakonec malinko odsunul od Billa a upřel na něj svá hnědá očka. Zpěvákův žaludek udělal kotrmelec, stačil jediný Tomův pohled a on najednou nevěděl jak pokračovat. Ten pohled, tak přímý a ostrý a přesto plný něhy a lásky, mu vzal veškerá slova. Snažil se nějak zformulovat, co se chystal říct, aby jej Tom správně pochopil a aby se jej obsah slov nějakým způsobem nedotknul.

Bad Boy 13.

9. april 2009 at 21:02 | LadyKay |  Bad Boy
Dredatý chlapec se už poněkolikáté přehraboval obsahem svých tašek ve snaze najít něco vhodného na sebe. Sám sobě se musel smát, nikdy moc neřešil, co má právě na sobě. Nejdůležitější roli pro něj hrálo, aby oblečení bylo co možná nejpohodlnější a on se v něm cítil dobře. Jenže dříve se neměl pro koho snažit, teprve teď tu byl někdo, komu se chtěl líbit. Nemohl uvěřit, že se Billovi povedlo proměnit drsného hopera v zamilovaného blázna. A přitom stačilo tak málo… Tom se ve vzpomínkách vracel k včerejší noci, zlehka si prsty přejel po rtech, stále na nich cítil hebké rty, rty patřící Billovi. Nelitoval toho, že to udělal, že jej políbil. Všechno se seběhlo tak rychle, i na něj toho bylo najednou moc. Billa sice svým jednáním šokoval, ale nezlobil se na něj, tím si byl Tom jistý. Usvědčil jej o tom úsměv, který mu věnoval, když opouštěl jeho pokoj.

Sunrise Avenue: Forever yours

7. april 2009 at 21:04 | LadyKay |  music vids


Bad Boy 12.

6. april 2009 at 19:00 | LadyKay |  Bad Boy
Dvě čokoládová očka poplašeně sledovala kytaristův přibližující se obličej. Jejich majitel byl odhodlaný ustoupit o krok, odvrátit tvář, jenže opět se jeho tělo proměnilo v kámen, nohy byly jako z olova. Všechny jeho smysly byly omámeny podmanivou vůní Tomova těla. Bill věděl, že morálka mu přikazuje zastavit to, udělat něco, cokoli, čímž by odvrátil zkázu, do níž se oba nezadržitelně blíží, přesto ani ze svého hrdla nedostal jediné slovo, nešlo to, jako by jeho ústa rázem oněměla.

Rapsoul - ZDGN (live)

6. april 2009 at 14:38 | LadyKay |  music vids
K této partičce jsem dostala úplnou náhodou, na VIVĚ Plus jsem čekala na klip od miláčků Tokiáčků a zrovna od Rapsoul běžel song 'Gott schenkt ihr Flügel'. Zalíbíl se mi a stáhla jsem si ho, jenže jsem narazila zároveň na tuto písničku, 'Zeig deine Gefühle nicht', a tou si mě získali. Je úžasná, souhlasím s nimi v každém slovíčku. Už jsem někomu z vás psala, že právě tato písnička mě přivedla k napsání 'Bad Boye' a je jakousi jeho hymnou. Takže pokud si poslechnete, porozuměním textu pochopíte i Toma. Jinak kluci mají spoustu krásných písniček, mezi nimi 'Trennung für immer', 'Die erste Liebe' nebo 'Prinz deiner Träume' (ta je nádherná, časem si ji sem taky přidám)... Podle mě jim jde dobře rozumět, jednotlivá slova vyslovují zřetelně, i když pro někoho možná dost rychle. Navíc zrovna tento text není nijak složitej, takže porozumí i ten, kdo němčinu nějak extra neovládá...

Bad Boy 11.

4. april 2009 at 21:51 | LadyKay |  Bad Boy
Dny i týdny plynuly jako voda, jeden úspěšný koncert následoval druhý. Lístky byly beznadějně vyprodány, fanoušci se několik dní předem mačkali před halami ve snaze dostat se svým miláčkům co možná nejblíže. Články o kapele a jejím úspěšném turné plnily přední články všech novin a časopisů, televizní stanice nabízely pohled jak na atmosféru koncertu, tak i na fanoušky, jejichž tváře zdobilo z velké většiny právě zpěvákovo jméno. Manažer chlapce nemohl vynachválit, jako by mávnutím kouzelného proutku se situace v kapele změnila. Mezi Billem a Tomem už nepanovala bojovná nálada, dokonce i s Gustavem si kytarista rozuměl už lépe. Tom odpovídal na Billovy otázky bez sebemenších známek nechuti nebo odporu, několikrát spolu byli viděni, jak něco rozebírají a dokonce si čas od času vyměnili úsměv. Nikdo netušil, kde nastal ten zlom. Pouze oni dva věděli, co se událo v noci po nevydařeném koncertu, ale neměli potřebu někomu něco vysvětlovat. Důležité bylo, že ve skupině vládne pohodová atmosféra, tour běží podle plánu a co je mezi nimi dvěma, je pouze jejich věc.

Bad Boy 10.

2. april 2009 at 18:49 | LadyKay |  Bad Boy
Tom nevěřícně zíral do Billových očí, které se kvůli slzám celé leskly. Nemohl uvěřit tomu, co právě slyšel. Čekal by to od kohokoliv, jen ne od tohoto klučiny. Vůbec nepočítal s tím, že by k němu, tedy kromě nenávisti, mohl Bill chovat nějaké city. Nemohl mít v hlavě větší zmatek, nejdříve si myslí, že ho zpěvák záměrně ničí a teď tohle. Slova, která Bill před chvíli vyslovil, už Tom tak dlouho od nikoho neslyšel, pokud tedy pomine fanynky. Od nich to slýchával až moc často, obzvláště po nocích strávených na jeho pokoji, jenže na to byl zvyklý a pouštěl je jedním uchem tam a druhým zase ven. Málem zapomněl, jak krásně mohou tato slůvka znít. Za osamělých nocí, kdy se převaloval v posteli, zíral do zdi přemítajíc o svém životě, si moc přál, aby u sebe měl někoho, kdo mu řekne, jak moc ho má rád, jak moc pro něj znamená. Někoho, kdo jej obejme, utěší, když bude potřeba a on v něm najde člověka, na kterého se bude moci ve všem spolehnout. A teď tato osoba sedí několik centimetrů od něho.