June 2009

Bad Boy 31.

28. june 2009 at 17:27 | LadyKay |  Bad Boy
"Běž, Tome…" obsah Billových slov byl v rozporu s jeho city. Sám nedovedl vysvětlit, proč jej posílá pryč, když celé dny i noci netoužil po ničem tolik jako po Tomově blízkosti. Občas říkáme něco, přestože to cítíme jinak. Někdy jdeme jinou cestou, než nám ukazuje naše srdce a ubližujeme tak nejen sobě, ale především lidem kolem sebe.
"Zůstanu." odvětil stroze kytarista a neustoupil ani o krok. I kdyby jej jeho dvojče tisíckrát vyzvalo k odchodu, neodešel by. I nadále by setrval na svém místě. Jeden odchod už stačil, další by už neunesl. Teď jen přimět Billa, aby přestal s touhle komedií a začal jednat podle svého srdce.
"Odejdi, Tomi. Slyšíš? Vrať se na svou oslavu mezi své přátele…" černovlasý chlapec se pokusil vysmeknout z kytaristova sevření, ale Tomovy dlaně stiskly silněji jeho ramena.
"Nechci tu být sám, zůstaňme spolu… Do noci…" zašeptal dredáček a v Billovi hrklo. Tak proto je tu, proto věděl, že mu lže, proto byl tak sebejistý.
"Jsem trapnej. Tak mi to řekni…"

Bad Boy 30.

14. june 2009 at 19:27 | LadyKay |  Bad Boy
Černovlasý chlapec, stočený do klubíčka na sedačce, dřímal a cestoval v říši snů, nemajíc tušení o tom, co se děje kolem něj. Na jeho rtech pohrával spokojený úsměv, nic jej netrápilo, všechny problémy a starosti s příchodem spánku zmizely. Teprve až drnčící zvonek jej přinutil otevřít oči. Bill se rychlostí blesku vymrštil do sedu, ospale mžoural po místnosti, než mu došlo, kde že to vůbec je. Po pár okamžicích rozpoznal prostředí Gustavova bytu. Nevěděl ani jak usnul, ani jak dlouho spal. Jediné, co si pamatoval byl sen, který se mu zdál. Ležel v něm na prosluněné louce v Tomově náručí a nechával se hýčkat jeho lehkými doteky a něžnými polibky. Zaposlouchal se do ticha, žádné zvonění, klepání či jiný podobný zvuk oznamující příchod návštěvy nezaregistroval, kromě zvuku projíždějících aut na ulici. Proto usoudil, že se mu všechno nejspíš jenom zdálo a chystal se znovu ulehnout doufajíc, že se mu podaří ponořit zpět do svého snu. O tom, že vše nebylo jen výplodem jeho mysli, jej ubezpečil další, tentokrát mnohem důraznější zvuk, nesoucí se celým bytem a následné bušení.

Basshunter

13. june 2009 at 9:40 | LadyKay |  music vids
Sajü, psala jsi, že švédština je huhlanina... Nee, není... Našla jsem švédskou písničku, kterou určitě každej zná, ale někteří neví, že je zpívaná švédsky. Je to 'Boten Anna' od Basshunter. Tady je k ní video a pod perexem text... Přiznávám, že ty písmenky mohou působit na člověka děsivě, např. å... Stejně jako miluju němčinu, tak se mi líbí i švédština. V týhle písničce to nejde tolik slyšet, ale v některých, co posloucháme na hodinách, krásně ten jazyk vynikne.


Lutte pour l'amour 2.

9. june 2009 at 15:47 | LadyKay |  Lutte pour l'amour
"Tome, tak co je s tebou? Jsi divnej…" odfrkne si Ann, sedící po mém boku a opře se o opěradlo pohovky, propalujíc mě svýma pomněnkovýma očima. Nejraději bych na ni vybalil, že by udělala nejlíp, kdyby se sebrala a dala mi pokoj. Stejně na ni nemám náladu, na nikoho z nich nemám náladu. Všichni přítomní se baví, až na mě. Neslyším hudbu, která duní celým domem, nevnímám tváře lidí, kteří kolem měprocházejí a sem tam mě někdo z nich pozdraví, necítím zápach cigaretového kouře, kterého je místnost plná. Co tu vůbec hledám? Po dvou měsících od Billovy autonehody jsem se nechal ukecat a vyrazil jsem na párty, kterou pořádal Andyho bratranec. Teď lituju, že jsem nezůstal sedět raději doma, vyšlo by mě to nastejno. Místo toho trčím tady, plazí se po mně holka, kterou sotva znám a snaží se mě opít takovým sladkým lepidlem, že jsem snad větší hnus v životě nepil. Mnohem raději než vedle té blonďaté nafrněné nány bych seděl vedle svého brášky, držel ho za ruku a snažil se vrátit úsměv na jeho rty. Zase ten Bill…


Bad Boy 29.

8. june 2009 at 20:44 | ..::LadyKay::.. |  Bad Boy
Očekávaná 29 je tady, užijte si dílek. Nemám náladu na nějaký proslovy... Ani nevíte, jak jsem ráda, že jsem zase u vás, moc jste mi chyběli.

Dredatý chlapec držel v dlani mobil a pomalu jej opouštěly poslední zbytky trpělivosti. Každý ví, že mu není moc do smíchu, přesto jej nenechají napokoji a i uprostřed noci si z něj dělají srandu. "Hele, tohle jsou dost trapný fóry, jestli nemáš nic lepšího na…" Myšlenka, jež se prohnala jeho hlavou, bylasice absurdní, ale co když se neplete. Mnohdy se stává, že i věc, jež je naprosto vyloučená, je pravdivá. Třeba je tomu tak i teď. "Billi?" Nic, jen ticho, přesto Tomův vnitřní hlas říkal, že se neplete, že opravdu osobou na druhé straně je Bill. "Řekni něco…" Kytarista se usadil na posteli s mobilem přitisknutým u ucha, v duchu vysílajíc modlitby k Tomu nahoře, aby jej jeho vnitřní hlas tentokrát nezklamal, aby osoba, jež mu právě volá, byl skutečně jeho mladší bráška. Proč mlčí? Proč něco neřekne? Třeba jen jedno jediné slůvko?

Bad Boy 28.

3. june 2009 at 17:30 | LadyKay |  Bad Boy
Mladík držel mobil v dlani a se sevřeným hrdlem stále dokola pročítal dvě věty na displeji. Byl bláhový, když na kratičký okamžik uvěřil, že by munapsal. Co čekal? Že Tom během několika dní zapomene na všechno, co se stalo a na kolenou jej poprosí, aby se vrátil a jejich pohádka bude pokračovat. Dobré konce mívají jen příběhy princů, jež, aby získali srdce své vyvolené, bojují proti zlu, zdolávají různá úskalí a odměnou za jejich chrabrost je ruka princezny a půl království k tomu. Tom ale není princ na bílém koni a on není princezna. Na pohádky už je přece jen malinko velký. Jejich příběh napsal sám život, který je autorem vskutku originálním a ve chvíli, kdy si lidé myslí, že vše běží tak jak má, přijde rána, jež nelítostně zamíchá osudy hlavních hrdinů.

Lutte pour l'amour 1.

3. june 2009 at 8:45 | LadyKay |  Lutte pour l'amour
No, původně jsem to udělat nechtěla, ale co... Stalo se xD Dávám vám sem první díl nové ffky. . To téma... Vím, je takový zvláštní, vlastně mě napadlo z minuty na minutu. Díly neočekávejte tak brzy po sobě. Mám jen pár prvních a teď nemám moc času. Po zkouškách zapracuju, nebojte x) Konec řečí a jde se na to xD
Jo, ten název je ve francouzštině - 'Boj o lásku' (kdyby to někoho zajímalo) xD Mi se líbilo to pour l'amour xD Prozatím je to z mojí strany všechno..."Já nevím, Tome… Nechce s nikým mluvit, každého od sebe odhání a celé dny prosedí v pokoji." uslyším hlas mamky dole v obýváku, jak hlasitě zapochybuje o nápadu mého dvojčete. Že by další člověk, který se mě bude snažit rozveselit nebo dokonce vytáhnout ven? Bratr dorazil asi před půl hodinou, vím to, protože jsem ho viděl z okna, u nějž trávím většinu dne. Mé oči často pozorují dění na ulici, svět venku mi přijde tak jiný, hraje všemi barvami, je v něm tolik různých zvuků, vůní. Lidé tam venku jsou šťastní, usmívají se na sebe. Svět, ve kterém jsem uvězněn já proti své vlastní vůli, je tak jednotvárný, tichý a smutný. V něm existují pouze dvě barvy - černá a bílá, z nichž převládá ta první. Kdybych tak mohl vrátit čas, všechno by bylo jinak…

Bad Boy 27.

2. june 2009 at 18:00 | LadyKay |  Bad Boy
Ve chvíli, kdy se rozezněl zvonek, hodil hoper všechno za hlavu a hnal se zběsile ke dveřím. Jediné, co jej zajímalo, bylo, kdo stojí za dveřmi. Když stisknul kliku, vystřídalo nadšení zklamání. "Ach, to jsi ty…" pronesl a malinko ustoupil, aby mohl právě příchozí vejít.
"No, to je radosti. Neozveš se mi, jak je rok dlouhej a když se zničehonic objevím u tvých dveří, ani mě nepozdravíš a tváříš se jako boží umučení."
"Sorrec, myslel jsem, že je to někdo jinej… Pojď dál." naznačil mu Tom rukou, kam že to má vlastně jít. Připadal si jako hlupák. Jak jen mohl věřit, že by za ním Bill přišel. A možná je to taky dobře, že místo něj za dveřmi objevil svého kámoše z dětství, přece jen Bill mu lhal a i kdyby sebevíc chtěl, po tom všem nemůžou navázat tam, kde skončili. Vztah mezi sourozenci je trestný, zakázaný, nemorální… Tom jako by slyšel profesorku ze školy, jak jim do hlavy vtloukala, jak hrozná věc je incest v rodině a vyprávěla jim o jednotlivých případech, které se v Německu odehrály, z nichž většina končila pro zúčastněné vězením. Proboha, vždyť tam může skončit i on! Vždyť on to udělal taky!

Bad Boy 26.

1. june 2009 at 20:23 | LadyKay |  Bad Boy
"Tak co víš to?!" vykřikl Tom, propalujíc Georga svým opileckým pohledem.
"Počkej, Bill je přece Bill nebo…" Basák se zájmem zahleděl na chlapce a loudavě přistoupil zpět k sedačce, na níž seděl. Nemohl popřít, že jej Tomova poznámkaponechala chladným, zvlášť pokud uváží, že o jejich zpěvákovi za více než rok opravdu moc neví, stejně jako ostatní z týmu.
"Nebo… Víš, kulový! Celou dobu z nás dělá blbce… Z tebe, ze mě… Gustava… Davida…" vypočítával kytarista na prstech jednotlivé osoby, které neměly po celou dobu páru o tom, že Bill je jeho utajovaným dvojčetem, které taky zpěvák obelhával.
"Tome, o co jde?" optal se Georg, již sedící po jeho boku.