July 2011

Me, Myself and Romeo 54.

3. july 2011 at 19:00 | LadyKay |  Me, Myself and Romeo
"No, nazdar," místo aby se nejprve přivítal se mnou, začne Pete drbat za ušima psa, který se o něj bezprostředně po otevření dveří opřel předními tlapami. Plácnu ho po zadku, aby slezl dolů, a chystám se jej pokárat, že to nesmí, ale marná snaha. Absinth sice seskočí, ale návštěva ho ještě jednou podrbe na hlavě, takže nějaká výchova, na níž je beztak pozdě, by byla naprosto k ničemu. Hlavně, že já nesmím na Baxe sáhnout, když dostane po zadku. Už si mě stačil oblíbit, což je snad ještě horší, než když na mě vrčel. Když totiž teď k Petovi přijdu, obluda mě přišpendlí na zeď a začne mi olizovat obličej. Ne že bych nějak moc toužil mazlit se s ním jako on s Absim, ale jde tu o princip. Já nemůžu, on ano.
"Co se mračíš?" Dloubne mě Pete do žeber, když se jeho pozornost zaměří na mě. Přestanu tedy zírat na chlupatou obří kouli u našich nohou, která se z medvíděte během několika měsícu stala, a zvednu k němu pohled. Než mu však odpovím, lehce jej postrčím dovnitř, abych mohl zavřít dveře. Nemusí nás ta baba odnaproti očumovat. Už takhle ke mně při setkání vysílá divné pohledy, kterými jako by se ptala, kdy si sem hodlám nastěhovat tohoto, když jsem toho předchozího vypakoval. Nejvíce mě dožrala, když se u schránek začala vyptávat, kampak zmizel ten mladík, co u mě bydlel. Co je jí k čertu do toho?!

Velvet Revolver: The Last Fight

3. july 2011 at 17:00 | LadyKay |  music vids
Při procházení složky s hudbou v počítači, jsem narazila na tento song. Kdysi jsem jej vydržela poslouchat hodiny stále dokola (jsem normální, mimochodem :D), natolik jsem jej zbožňovala. Dnes jsem zjistila, že na tom čas nic nezměnil a že "The Last Fight" mám ráda stejně jako tenkrát. ♥

Btw. Když jsem u VR, tak si neodpustím poznámku týkající se i Romea. Kdyby někdo nepoznal nebo snad neznal, tak dva pánové, o nichž byla v povídce řeč, jsou v současnosti členové této skupiny. Pán s kudrnatou hřívou a kloboukem na hlavě je Slash a ten s blonďatými vlasy a potetovanými pažemi, co má na těle zavěšenou basovku, je Duff.


Daddy, Tell How Fairy Tales Really End 10.

3. july 2011 at 15:00 | LadyKay |  Daddy, Tell How Fairy Tales Really End
"Nemyslím si, že by Tom chtěl trávit..."
"Znáš ho. Nepřiznal by to, ale jsem si jistá, že by byl rád, kdybys byl s ním." Mrkne na mě a vrátí se zpět k jídlu. Přiznám se, že bych rád Silvestr strávil v Tomově společnosti, ač by to pro mě byla zaručeně složitá zkouška. Kdo ví, co by se mnou alkohol provedl. Na druhou stranu, pili jsme spolu předevčírem a k ničemu nedošlo. Akorát jsme vedle sebe spali v jedné posteli. Jenže kdo zaručí, že bychom znovu jen usnuli. Třeba to bylo tím, že jsme se zlili pod obraz boží a na nic jiného než dolézt do postele jsme se nezmohli. Pochybnosti mám nejen o sobě, ale i o Tomovi, který sice stále zdůrazňuje, že mě má rád jako bratra, ale to dělal i dříve. Ani tehdy bych si nepomyslel, že by mohl odhodit zábrany, zapomenout, že jsme dvojčata a překročit hranici sourozenecké lásky.