December 2011

HAPPY NEW YEAR TO ALL OF YOU

31. december 2011 at 23:59 | LadyKay |  LK writes
Drazí návštěvníci mého blogu,

starý rok je skoro za námi a nový před námi. Většinou Silvestr bývá dnem, kdy uvažujeme, co nám uplynulých dvanáct měsíců dalo/vzalo, do jaké míry byl rok úspěšný atd. Ani já jsem nebyla výjimkou a zamyslela se nad tím. Nebojte, té analýzy vás ušetřím :D V závěru jsem ke své spokojenosti zjistila, že sice nebyl úplně růžový, ale že to dobré převažuje nad špatným a tak to má být :-)
Přiznám se, že na slavnostní proslovy moc nejsem, takže se o ně ani nebudu pokoušet a moje přání sice bude obyčejné, ale zato od srdce. V první řadě hodně zdraví, protože je to vůbec nejdůležitější, dále vám přeji, abyste byli obklopení lidmi, které milujete a kteří milují vás, abyste byli šťastní, aby se vám dařilo ve škole či v zaměstnání a aby vám vše vycházelo, jak si přejete. Stručně a jasně - aby nový rok 2012 byl ještě lepší než ten předešlý.
Na tomto místě vám chci ještě poděkovat, že jste sem chodili a doufám, že mně a mým dítkům zachováte věrnost a že se budeme i nadále na tomto místě setkávat. Ještě jednou, VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU!


Mimochodem, kdo z vás si dal předsevzetí? A jaké? Sama si žádné nedávám. Ne protože bych je nedodržela, ale jelikož si myslím, že chce-li člověk ve svém životě opravdu něco změnit, může se k tomu rozhodnout kdykoli a ne jen jeden jediný den v roce. Záleží jen na motivaci a pevné vůli :)

xoxo LK

Duff McKagan's Loaded: Dead Skin

29. december 2011 at 18:30 | LadyKay |  music vids
Co se klipu týče, tak jeden "prvek" bych klidně vypustila, obešla bych se bez něj. Ale tak, nejsem chlap, takže to nedovedu dostatečně ocenit :))) Písničku jako takovou mám však hrozně ráda ♥ Obzvláště pak část: "So why must i pay now for his deeds, I'm not the one who steals and cheats. What must I do to prove it..."


Meet... Stephanie Seymour

29. december 2011 at 12:00 | LadyKay |  scrapbook
Minule tu byl Bill, už z nadpisu a taky podle fotky jste poznali, že dnes se jedná o ženu. Ten pán, na něhož se chystám, jako správný gentleman počká a dá přednost dámě :)


Aerosmith: Hole In My Soul (Live)

26. december 2011 at 11:00 | LadyKay |  music vids
Mám ráda více skupin, více hlasů, jeden však byl, je a zůstává #1. Patří Stevenovi Tylerovi, zpěvákovi legendárních Aerosmith. Moje kamarádka ho nazývá "jiný level" a má pravdu, Stevie je totiž naprosto někde jinde (aspoň tedy u nás;)).


There's a hole in my soul
That's been killing me forever
It's a place where a garden never grows
There's a hole in my soul
Yeah, I should have known better
'Cause your love's like a thorn without a rose
Yeah, yeah

Living Behind A Wall Of Glass 16.

24. december 2011 at 16:30 | LadyKay |  Living Behind A Wall Of Glass
Ještě jednou šťastné a veselé. A tady takový malý vánoční dárek ode mě :)

Bill byl jako paralyzovaný. Zkoprněle stál a neodvažoval se pohnout ani o kousínek. Hlavu měl naprosto prázdnou. Myšlenky, které ji doteď pilně zaměstnávaly, se rozplynuly jako dým, zmizely v nenávratnu. Tom vytrvale hleděl na rudá ústa, paže ovinuté kolem štíhlé šíje, hrudí se těsně tisknouce k bratrovu tělu. Černovlasý hoch se bál i dýchat, jeho hrudník se pomalu zvedal a zvolna opět klesal. V tichu, které se rozhostilo v místnosti a které je nyní obklopovalo, naprosto zřetelně slyšel dech druhého chlapce, jenž hladil jeho tvář jako lehký jarní vánek. Zdráhal se. Jeho kamarádi měli rovněž sourozence, ale nikdy se mu žádný z nich nesvěřil, že by teď někdy dostal pusu od bratra či sestry či mu ji dal. Zprvu mu to připadalo zvláštní, z toho se však rozpomněl na polibek na tvář, který před nedávnem dostal. Působil tak jistě, jako by to mezi nimi bylo takto odjakživa. Co na něm bylo špatného? Byl to jen důkaz lásky, citů, které k němu choval.

Merry X-mas

24. december 2011 at 7:00 | LadyKay |  LK writes
Moji milí,
přeji vám všem kouzelné Vánoce plné pohody a splněných přání. A nezapomeňte na to, že tyhle svátky nejsou o tom, kolik který dárek stál. Hlavně že byl darovaný z lásky. To vůbec nejdůležitější a nejkrásnější na Vánocích však je, že jsme obklopeni lidmi, kteří nás milují a my milujeme je. Určitě nejen pro mě jsou taky o vzpomínkách na ty, se kterými v těchto dnech už být nemůžeme. Takže, užívejte si vzácné chvilky s vašimi blízkými, co jen to jde, nic na světě je totiž nedokáže nahradit! Ještě jednou - ŠŤASTNÉ A VESELÉ ♥

xoxo LK

btw. Pod perexem je moje vůbec nejoblíbenější písnička, která má spojitost s Vánoci. Někteří z vás možná tuší, co se tam skrývá :))