January 2012

Slash feat. Fergie: Beautiful Dangerous

22. january 2012 at 10:00 | LadyKay |  music vids
Není to sice žádná žhavá novinka, ale nevadí. No řekněte, nesluší Fergie víc rock? Sluší a spojení se Slashem byla trefa do černého. Ta písnička je perfektní! Hudba i text, který mi, mezi námi, na Mr. Hudsona vyloženě sedí :)


"You can be Sid, I'll be Nancy..."

Me, Myself and Romeo 57.

21. january 2012 at 18:00 | LadyKay |  Me, Myself and Romeo
S pusou dokořán hledím na osobu, uvelebenou na koberci uprostřed místnosti, jak pohupuje nohama ve vzduchu, otáčí stránky magazínu a pošklebuje se. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, mou pozornost zaujala spíše vizáž než činnost dotyčného. Pete se včera nechal slyšet, že nemůže uvěřit tomu, že si někdo jako Bill oblékl pocákané kalhoty a saténovou košili s mašlí. Rád bych věděl, co by řekl na tohle. Co se mě týče, nemůžu být zaskočen více. To ale není způsobeno dalším exkluzivním svrškem z jeho šatníku, nýbrž něčím jiným. Dvojče je oblečeno tak, jak jsem jej už dlouho neměl možnost spatřit. Normálně. K naprosto obyčejným džínům bez jakýchkoli přízdob si oblékl tričko s jednoduchým potiskem a celé to doplnil plátěnými teniskami. Vlasy skryl pod kostkovanou kšiltovku, kterou jsem na něm viděl naposledy v sedmnácti, pokud si dobře pamatuji. Byl jsem přesvědčený, že staré oblečení nekompromisně vyházel, nahradil jej jím navrženými modely nebo kousky ze salónů vyhlášených návrhářů a ono to bude jinak.

Gia [movie]

21. january 2012 at 16:00 | LadyKay |  LK's opinion of

"Příliš krásná pro smrt. Příliš divoká pro život."

Oficiální text distributora:

Jedni ji milovali, druzí zatracovali. Neušla však pozornosti nikoho. Supermodelka Gia Marie Carangi začínala jako osobitá, avšak, mírně řečeno, neposlušná kráska. Kariéra mladé rebelky strmě stoupala a přibývající poblouznění ze slávy a peněz si vyžádalo svou první daň. Těžkou drogovou závislostí její tragédie jen začala... Pozoruhodný životní příběh podle skutečné události.

Guns N' Roses: This I Love

13. january 2012 at 17:00 | LadyKay |  music vids
Vzpomínám si, že když jsem poprvé poslouchala CD "Chinese Democracy" a začala hrát tahle skladba, vyvolala ve mně zvláštní pocit. Dobře známý. Takový, jako kdysi tři písně. Těmi je trilogie - "Don't Cry", "November Rain" & "Estranged". S každým dalším tónem ten pocit rostl. Bylo to, jako by píseň na ty tři navazovala. Jakoby trilogie neměla být trilogií, ale tetralogií. Jakoby vznikla, ale ztratila se. Přišlo mi, že "This I Love" rozvíjí ideu nastíněnou v "Estranged". Byla dalším stejně nádherným love songem, songem o zlomeném srdci. Nakonec jsem to nechala být, avšak před pár týdny jsem ji znovu poslouchala a opět se objevil ten pocit. Takže mi to nedalo a pokoušela jsem se najít něco, co by mi domněnku potvrdilo nebo vyvrátilo. V tomhle jsem hrozná. Jakmile o něčem nevím tolik, co chci, nedám si pokoj a pátrám jak pominutá :D Jaké překvapení pro mě bylo, když jsem našla prohlášení, kde stálo: "'This I Love' je vlastně starým songem GN'R, který původní GN'R nahráli pro nahrávky "Use Your Illusion"...". Takže můj dojem z ní byl správný. Vznikla už tehdy a je tedy i pravděpodobné, že k těm předešlým patří. A víte co? Přestože mi to autor těch slov nepotvrdí, tuším, pro koho skladba vznikla.


Living Behind A Wall Of Glass 17.

12. january 2012 at 18:30 | LadyKay |  Living Behind A Wall Of Glass
"Mám ho hned vedle sebe. Chceš s ním mluvit?" Simonin pohled spočinul na starším synovi, jenž usazený za stolem přežvykoval večeři. Jeho bratr seděl naproti a soustředěně napichoval brambory na vidličku, vkládal je do úst a vypadal, že nic na světě není v tento moment důležitější než jídlo. Billovi neudělal telefonát otce radost a fakt, že se jej matka navíc právě zeptala, zda nechce se svým synem mluvit, zapříčinil, že mu už tak mizerná nálada klesla pod bod mrazu. Osoba otce totiž připomínala jeho příjezd, do něhož zbývalo opravdu jen pár dní, které utečou jako voda. Čas, který se jindy táhl, plynul nyní nezvykle rychle. Sotva vstal do nového dne, už se za okny šeřilo a byl večer.

walking doll T.

11. january 2012 at 17:45 | LadyKay |  scrapbook
Tay se tu už objevila a řekla bych, že není třeba ji nějak moc představovat, protože ji většina z vás zná. Ať už díky seriálu Gossip Girl, nebo její skupině The Pretty Reckless. Proč ten název? Protože přesně tak na mě slečna Momsen působí :) Jako panenka nebo ještě lépe: rock n' rollová panenka ♡


Daddy, Tell How Fairy Tales Really End 16.

9. january 2012 at 18:15 | LadyKay |  Daddy, Tell How Fairy Tales Really End
"Same!" Zaječím, když ucítím na kůži něco ledového. Ten malý satan s andělskou tváří využil toho, že se nedívám a opět mi hodil sníh za krk, který začíná tát a stékat mi po těle. Otočím se na něj a chystám se mu vynadat, ale jakmile se zahledím do jeho kukadel a spatřím rozjařený úsměv, vyměknu. Netuším, jak Tom, ale já se na něj zlobit prostě nedovedu. A už vůbec ne, když se mi s hlasitým smíchem vrhne kolem krku, že jen tak tak udržím rovnováhu a neskočím znovu zády v bílé hmotě, která se rozprostírá všude kolem nás. Nechápu sám sebe, jak jsem mohl odmítat jeho přítomnost v životě. Po pár dnech s ním si nedovedu představit, že bych jej neměl víc spatřit.
"To se dělá strejdovi, skrčku?" Pokusím se na něj zamračit, ale nezadaří se. Sotva jej oslovím 'skrčku', našpulí nesouhlasně rty a nasadí mně už dobře známý dotčený výraz, takže vyprsknu smíchem. Abych si ho však udobřil, pokusím se mu vlepit pusu na tvář. Zprvu se sice brání, odstrkuje mě a vykřikuje 'nech mě', pak se ale začne smát na celé kolo a mně se podaří přitisknout rty na jeho líčko.

Meet... Ed Westwick

7. january 2012 at 15:00 | LadyKay |  scrapbook
Pán, jímž jsem původně chtěla začínat, ale upřednostnila jsem Bibiho, a jenž musel dát minule prostor dámě, se konečně dočkal. Poslední týdny jsem několik večerů trávila s jedním seriálem a tedy i s jedním z jeho aktérů. Člověk by nečekal, kolik věcí se dá časem zapomenout :)) Hezky jsem si ale všechno připomněla jsem připravená na pokračování.

Edward Jack P. Westwick nebo chcete-li raději Ed Westwick, je anglický herec a hudebník, kterého někteří z vás jistě znají jako Chucka Basse ze seriálu Gossip Girl (Super Drbna). Tahle role ho nejspíš proslavila a dostala do podvědomí veřejnosti nejvíce, alespoň já si to myslím. V GG jsem ho poprvé viděla já a poté, co z jeho úst zaznělo "I'm Chuck Bass", naprosto si mě získal. Co se týče mužské části osazenstva, je Chuck moje jednička ♡DJ Ashba: Someday

5. january 2012 at 12:00 | LadyKay |  music vids
Přestože jsem měla mít do konce týdne volno, nemám je, což mi "mírně" narušilo moje plány. Hold se to musí udělat jinak. Nechci to tu nechávat stát a hlavně nechci, aby se o mně někteří strachovali, že se mi něco stalo, takže alespoň obrázky a videa. Jinak, co se pokračování povídek týče, tak nejdřív tu bude "Daddy" - neděle/pondělí; počítejte spíše s pondělkem. Uvidíme, jak budu stíhat ;)

Dneska pro vás mám něco special :)) Tvorbu DJ Ashby, kytaristy Sixx: A.M. a "nových" Guns N' Roses (jak říkám já - Axl & band). Řeč je ale o Darenovi, takže rychle zpět k němu resp. k písničce, než se rozvášním :)) Přiznám se, že mě dostala na první poslech. Jak text, tak melodie. Slyšela jsem jich od něj víc a uvažovala, kterou si vybrat. No, nakonec jsem dilema vyřešila tím, že jsem zvolila tu vůbec první, kterou jsem si vyposlechla. Četla jsem, že by to měl zpívat on, ale nevím... Co jsem ho slyšela zpívat vokály, znělo mi to jinak. Spíš mám pocit, jako by to byl Kyle Spicer, který s ním byl ve skupině ASHBA. Ale co, ať ten nebo ten, skladba je pořád krásná, ne? :) Text pod perexem.Mötley Crüe: Don't Go Away Mad (Just Go Away)

3. january 2012 at 11:45 | LadyKay |  music vids
S Nikkim Sixxem se někteří z vás mohli blíže seznámit prostřednictvím předešlého článku o "The Heroin Diaries". Zmínila jsem v nich skupinu Mötley Crüe, jíž je spoluzakladatelem a ve které dodnes působí, a dle jeho slov MC chystají něco pro tento rok. Uvidíme, co si připravili...
K tomuto videu. "Tak tady už tuplem nevím, kdo je kdo." - To řekla moje kamarádka, když viděla klip. Vždycky si na to vzpomenu, když se na něj dívám. Narážela tím na "terror twins" (Nikki a Tommy), kteří jsou si tady dost podobní, to uznávám. Přesto pro mě není problém je rozeznat. Ten se šátkem je Tommy Lee. Prozradím, že je odlišuji podle nosu a momentu kolem 1:14, kde se Lee usměje. Nikkiho úsměv je naprosto jiný. Neodpustím si ještě poznámku, že dost často mívám chuť Vince něčím fláknout po té jeho blonďaté hlavě a v tomhle videu má touha vzrůstá, když nakráčí do zkušebny, skáče tam jak opice po bednách atd. Ale jinak je mám ráda :)))


The Heroin Diaries: A Year In The Life Of A Shattered Rockstar

1. january 2012 at 15:00 | LadyKay |  LK's opinion of
by NIKKI SIXX & IAN GITTINGS

"Tuhle knihu bych rád věnoval všem alkoholikům a drogově závislým, kteří měli kuráž, aby se postavili svým démonům a předali dál vzkaz, že existuje naděje a světlo na konci tunelu."

- Nikki Sixx -

Nikki Sixx (vlastním jménem Frank Carlton Serafino Feranna Jr.) je baskytaristou a spoluzakladatelem slavné americké metalové skupiny Mötley Crüe, fotografem a rovněž autorem dvou knih - "This Is Gonna Hurt" a "The Heroin Diaries". Kromě Mötley Crüe působí v současnosti ještě ve skupině Sixx: A.M. (název odvozen od příjmení zakládajících členů - Nikki Sixx, Daren Jay "DJ" Ashba, James Michael), která nahrála soundtracky k oběma knihám. Tolik opravdu velmi stručně, kdo je autorem knihy, o níž bude tento článek.