February 2012

Meet... Jeffrey Dean Isbell

21. february 2012 at 7:39 | LadyKay |  LK's world
Pod videem v bočním menu jsem na tohoto pána poukázala větou "Kde je Izzy?", před časem jsem sem vložila několik jeho fotek a menší info o něm. Zaslouží si ale mnohem víc, takže jsem článek přepracovala a znovu zveřejnila. Kdo by měl zájem seznámit se blíže s tímto nadaným mužem, má možnost pod perexem :)


Meet... W. Axl Rose

6. february 2012 at 14:00 | LadyKay |  LK's world
Hned na úvod bych chtěla napsat, že tento článek mi už delší dobu leží v "rozepsaných". Čtvrt roku určitě. Několikrát jsem si k němu sedla s tím, že jej dopíšu a zveřejním, ale až dodnes se mi nezadařilo. Můj vztah k tomuto pánovi je krapet složitější. Jedna "věc" mi brání v tom, abych ho bez výhrad zbožňovala. Všechno bych ohledně něj skousla, ale tohle prostě ne. Máme/nemáme se rádi se tedy v nepravidelných intervalech střídá a jelikož aktuálně jsme se dostali opět do stádia "budeme se mít rádi", využila jsem toho, zasedla ke klávesnici s cílem představit jej, přestože věřím, že neexistuje moc lidí, kteří by alespoň zhruba netušili, kdo Axl Rose je.
Než se k tomu však dostanu, ráda bych udělala ještě jednu věc: HAPPY BIRTHDAY, AXL! Dnes totiž Rose slaví 50. narozeniny a nejspíš vám nyní došlo, že tohle datum jsem si vybrala cíleně. Můžete to brát jako vzdání holdu jeho geniálnímu talentu a snad i poděkování jeho osobě.


HAPPY B-DAY, DUFF!

5. february 2012 at 0:00 | LadyKay |  LK's world
Dnes tenhle muž, s nímž jste se tu už setkali a ještě setkáte (něco chystám), slaví své 48. narozeniny. Já se samozřejmě připojuji ke gratulantům a přeji mu i tady jen TO NEJLEPŠÍ! Happy fn' b-day, Mikey, "my" Mr. You-Know :)) :*
Skid Row: I Remember You

4. february 2012 at 12:00 | LadyKay |  music vids
Jednoznačně nejlepší písnička téhle skupiny. Alespoň já ji mám vůbec nejraději. Pokud se někomu z vás třeba zalíbí hlas jejich bývalého zpěváka Sebastiana Bacha, můžu vám vřele doporučit jeho sólovou tvorbu a nedávno vydané album "Kicking & Screaming". Opravdu stojí za to si je poslechnout ;) Osobně se mi jeho hlas líbí celkově, ve vysokých polohách však o něco více a když "zařve", to je teprve nářez! :))


3:19 - 3:46 --> ♥♥♥