Meet... Steven "Popcorn" Adler

20. march 2012 at 20:30 | LadyKay |  LK's world
Po Axlovi, Izzym (u nějž jsem článek doplnila o "pár" informací) přichází na řadu další "střelec". Tentokrát nabízím zájemcům možnost poznat blíže bubeníka Stevena Adlera, ke kterému jsem dlouho hledala cestu. Měla jsem jasno v tom, že Stevie se mi ke GN'R hodil víc (sorry, Matte), ale jako člověk si u mě moc sympatií nezískal. Až díky tomu, že jsem dostala šanci nahlédnout na něj očima lidí, co jej znají, jsem svůj prvotní názor přehodnotila a postoj k němu změnila. Jejich vzpomínky jsem taky využila pro tenhle článek. Troufám si tvrdit, že o Stevenovi toho moc lidí příliš neví, tak doufám, že článek těm, kdo se rozhodnou přečíst si jej, v poznávání bubeníka pomůže.

Steven Adler přišel na svět jako Michael Coletti 22. ledna 1965 v Clevelandu, Ohio. Jeho biologický otec je italsko-amerického původu, matka je americká Židovka. Otec brzy rodinu opustil a Deanna, matka malého Michaela, se přestěhovala ke své rodině do Los Angeles. Kvůli dodržení židovských tradic byl přejmenován na Stevena a dík matčině sňatku s Melvinem Adlerem získal jeho příjmení. Tak se tedy s Michaela Colettiho stal Steven Adler. Žil společně s matkou, nevlastním otcem, starším bratrem Kennym a mladším nevlastním bratrem Jamiem v San Fernando Valley do doby, než matka přestala snášet jeho špatné chování a poslala jej k prarodičům do Hollywoodu.

Ve třinácti letech se seznámil se Saulem Hudsonem, později známém jako Slash. Následuje Slashova vzpomínka na ono setkání: "Pokud si pamatuji, jezdil bídně na skateboardu. Po opravdu tvrdém pádu jsem zastavil na kole, pomohl mu na nohy a okamžitě jsme byli nerozdělitelní." (Slashova autobiografie). Steven Adler je podle slov jeho kamaráda tím důvodem, proč hraje na kytaru.


Steven a Slash v začátcích GN'R

Na nějaký čas se Steven vrátil zpět do domu svých rodičů, kde zůstal po zbytek střední školy. Během této doby se učil hrát na bubny. Zajímavé je, že Adler původně začínal hrou na kytaru a pokoušel se i zpívat. Jakmile však objevil bicí, uvědomil si, pro co má opravdové nadání. Učil se sám a trvalo nějaký čas, než se stal schopným bubeníkem. Steven objevil to, jak docílit unikátního zvuku dvojšlapky, který pro něj byl specifický a byl tím, čím přispěl v sestavě, která nahrála "Appetite For Destruction".
Když se Steve vrátil ze svého "exilu" ve Valley, začal se opět stýkat se Slashem, jemuž prozradil, že se učil bubnovat a začal čím dál častěji docházet na zkoušky Saulovy tehdejší skupiny Tidus Sloan. Každou šanci, která se mu naskytla, využil k tomu, aby kamarádovi dokázal, že je mnohem lepší bubeník než Adam Greenberg (hrál na bicí v Tidus Sloan). Slash nakonec souhlasil, že si jej přijde poslechnout, a své slovo dodržel. "...a tam byl, nepřetržitě bubnující ve tmě. Byl ozářen vzdálenými reflektory, zatímco za ním se rýsovala obrovská plocha parku a golfového hřiště. Byl to velice zvláštní výjev. Chvilku trvalo, než jsem začal věnovat pozornost jeho hraní. Ale jakmile jsem to udělal, zapomněl jsem na pozadí. Sedící ve tmě, pozorující Stevena hrát jsem nebyl přesvědčen o jeho schopnostech, ale byl jsem spokojen." (Slashova autobiografie)

Slash a Steven společně založili skupinu Road Crew a ocitli se ve složité situaci. Ležel před nimi nelehký úkol - najít zpěváka a v té době nejspíše "nedostatkové zboží" kvalitního baskytaristu. Napsali inzerát do místních novin The Recyckler, které se dostaly do rukou Duffa McKagana, jenž přesvědčen o tom, že někdo se jménem Slash musí být milovník punku jako on, odpověděl a s oběma se setkal u Canterových. Ač Duff zůstal se Slashem a Stevenem ve skupině jen opravdu krátkou dobu, tohle setkání bylo více než důležité pro jejich hudební kariéry. Když později nově zformovaní Guns N' Roses hledali na poslední chvíli náhradu za Traciiho Gunse a Roba Gardnera, byl to právě McKagan, kdo si vzpomněl na své bývalé kolegy a kontaktoval je. Ochota zaskočit za ty dva na poslední chvíli určila jejich další osud. První zkouška téhle sestavy proběhla v Silverlake, po prvních pár akordech měli všichni jasno. "Bylo to, jako by uhodil hrom; jako by do zkušebny praštil blesk. Tohle byl patrně nejdůležitější den nás coby muzikantů." (Duff McKagan; Bezohledná jízda Guns N' Roses).


Steven a Duff McKagan (pozn. Tohle je moje vůbec nejoblíbenější fotka, na níž jsou spolu zachyceni. Oběma to hrozně moc sluší ♥)

GN'R v této sestavě vystupovali v nočních klubech jako Whisky And Go Go, Madame Wong's či The Troubadour, v letech 1985 - 1986 dělali předkapelu větším skupinám např. Mötley Crüe či The Cult. Během této doby vzniklo mnoho materiálů k hitům jako jsou "Welcome To The Jungle", "Sweet Child O' Mine" či "Paradise City".
Jejich debutové album "Appetite For Destruction", které vyšlo roku 1987, nesklidilo úspěch okamžitě. Dostavil se teprve , když vypustili pár songů. Do dnešního dne se jej prodalo několik desítek miliónů po celém světě.


S ex-přítelkyní Adrianou Smith (lze ji slyšet v písni "Rocket Queen" - kdo skladbu zná, ví, nač narážím)

Vrátím se zpět ke Stevemu, jemuž je tenhle článek věnovaný. Úspěch si vyžádal svou daň a Steven propadl drogové závislostí, s níž dlouhá léta bojoval. Během turné s Alice Cooperem si pod vlivem alkoholu zlomil ruku, když praštil pěstí do lampy pouličního osvětlení a musel být zastoupen na několik show Fredem Courym z kapely Cinderella, dokud se nezotavil. V listopadu 1988 vydal band další album s názvem "GN'R Lies", které obsahovalo pouze osm skladeb, z nichž se čtyři objevily už na EP "Live ?!*@ Like a Suicide". Prodalo se jej přes pět miliónů. Stevenova závislost se stupňovala, znovu byl zastoupen na American Music Awards v roce 1989. Jako důvod jeho nepřítomnosti byla sice nejprve uvedena chřipka, později se však ukázalo, že byl na odvykačce.
Když skupina dělala předkapelu pro Rolling Stones v říjnu 1989, Axl Rose pohrozil, že opustí skupinu, pokud někteří členové "nepřestanou tančit s Mr. Brownstonem" ("Mr. Brownstone" je píseň GN'R a tancem s ním je myšleno v tomto případě užívání drog). Steven byl mezi těmi, kdo slíbili skoncovat s drogami, ale neuspěl.

Na nějaký čas byl vyhozen na začátku roku 1990, byl však vzat zpět, když podepsal smlouvu, v níž se zavazoval zbavit závislosti. Nicméně, když skupina zamířila do studia nahrávat píseň "Civil War", byl Adler nepoužitelný. Dle jeho slov se pokoušel skladbu hrát asi dvacetkrát nebo třicetkrát. Problémy ve studiu pokračovaly a nahrávání alb "Use Your Illusion" muselo být přerušeno. Steven byl ze skupiny oficiálně vyhozen 11. července 1990, jeho poslední koncert byl 7. dubna 1990 na Farm Aid IV.


"Ta samá věc, která učinila ze Stevena důležitou část našeho zvuku, dělala těžké nahradit jej - jeho cit pro rytmus. Zkoušeli jsme bubeníka za bubeníkem. Začínalo to být docela vážné. Sakra, možná to bude konec kapely. Jako Hanoi Rocks. Jako Led Zeppelin. Pro tyhle kapely ztráta bubeníka znamenala konec cesty." (autobiografie Duffa McKagana) Takhle nějak se tehdy na věc díval baskytarista. Nakonec našli za Adlera náhradu v Mattovi Sorumovi, který působil v kapele The Cult. Izzy Stradlin, jenž GN'R opustil v listopadu 1991, později uvedl, že nahrazení Adlera Mattem Sorumem mělo velký vliv na zvuk skupiny. "Samozřejmě bych raději pokračoval se Stevem, ale ztratili jsme dva roky a nemohli jsme déle čekat.".

U článku o Axlovi jsem naťukla žalobu, kterou Steven podal u soudu proti svým bývalým spoluhráčům z Guns N' Roses, ve které tvrdil, že léky, které bral, aby se zbavil drogové závislosti, narušovaly jeho schopnost koncentrace a byl tedy vyhozen ze skupiny neprávem. Také tvrdil, že smlouva, kterou podepsal, mu byla interpretována jinak. "Bylo mi řečeno, že pokaždé, když si vezmu heroin, má skupina právo pokutovat mě částkou 2000 dolarů. Co ale ve smlouvě skutečně stálo, bylo, že kapela mi zaplatí 2000 dolarů jako odchodné. Vzali mi autorské honoráře, všechna má autorská práva. Už mě neměli rádi a prostě chtěli, abych odešel." Případ byl uzavřen roku 1993, soud rozhodl v jeho prospěch a Stevenovi byl vystaven šek na 2 250 000 dolarů a získal i 15% zisku z prodeje všeho, na čem se autorsky podílel před svým odchodem.Po svém vyhazovu z GN'R Adler znovu obnovil Road Crew. Novou sestavu kromě něj tvořili - bývalý zpěvák Vain Davy Vain, kytaristé Shawn Rorie a Jamie Scott a baskytarista Ashley Mitchell. Nahráli album a zaujali významnou nahrávací společnost, ale kvůli neustálým Stevenovým problémům s drogami se kapela krátce nato rozpadla. Nakonec se rozhodl dobrovolně na nějaký čas opustil hudební průmysl, na což zpětně vzpomínal takhle: "Přeji si, abych mohl říci, že jsem hodně cestoval nebo se sebezdokonaloval, ale co jsem skutečně dělal, bylo, že jsem seděl na gauči a fetoval. Byla to opravdu, opravdu těžká doba."

Roku 1996 měl Adler mozkovou mrtvici a byl krátce v bezvědomí poté, co si dal obzvláště silný speedball - směs heroinu a jiné drogy, nejčastěji kokainu, užívající se nitrožilně. Způsobilo to dočasné ochrnutí levé strany obličeje, což vedlo k vadě řeči.
V roce 1998 se připojil k nově zreformované hard rockové skupině BulletBoys, v níž se setkal s, v té době budoucím, kytaristou Guns N' Roses DJ Ashbou. Kapela nahrála album a oznámila letní turné po USA se skupinami Faster Pussycat, Bang Tango a Enuff Z'nuff. Nicméně, Adlerův návrat k hudbě byl přerušen v září, kdy se musel hájit poté, co na něj byla podána žaloba, podle níž se měl dopustit násilí na dvou ženách. Byl odsouzen ke 150 dnům vězení a třem letům probace s podmínkou ročního docházení do poradny zaměřující se na domácí násilí a zákazem užívání nelegálních drog.

Roku 2003 založil Steven skupinu Suki Jones, která se později přejmenovala na Adler's Appetite. První sestavu tvořili zpěvák kapely Ratt Jizzy Pearl, bývalý kytarista Slash's Snakepit Keri Kelli, kytarista Faster Pussycat Brent Muscat a bývalý basák skupiny Ratt Robbie Crane. Se sestavou, jež se kvůli předchozím závazkům členů neustále měnila, uspořádal AA turné po Evropě a USA v průběhu let 2003 a 2004. Hráli jak skladby z debutového alba Guns N' Roses "Appetite For Destruction", tak hity Aerosmith, Led Zeppelin a Queen.V září 2003 vystupovali Adler's Appetite v Key Club v Hollywoodu. Toho večera se Steven setkal na pódiu s bývalými spoluhráči z GN'R Izzym Stradlinem a Slashem a společně zahráli skladby "Mr. Brownstone", "Paradise City" a "Knockin' On Heaven's Door".
Ku příležitosti oslavy 20. let od vydání alba "Appetite For Destruction" skupina znovu vystoupila v Key Clubu, a to roku 2007. Opět se k nim na pódiu připojili bývalí členové Guns N' Roses. Tentokrát to byl Izzy Stradlin a Duff McKagan. Slash byl přítomen rovněž, ale k bývalým kolegům se nepřidal údajně z důvodu, že nechtěl podporovat přesvědčení o znovuobnovení Guns N' Roses.


Carolina a Steven Adlerovi

Steven Adler se objevil v druhé (2008) a páté (2011) řadě americké reality show "Celebrity Rehab with Dr. Drew". Pro vaši představu, jedná se o show, kde se vždy skupina celebrit snaží za pomocí Dr. Drewa Pinskyho zbavit své závislosti na alkoholu, drogách atd. Dr. Pinsky Stevena označil za "problematické dítě" a jeho chování za sebevražedné.

V roce 2010 byl přizván ke spolupráci na songu "Baby Can't Drive" ze Slashova sólového alba. Stejného roku vyšla Stevenova autobiografie s názvem "My Appetite For Destruction: Sex & Drugs & Guns N' Roses".Před pár dny Steven na své oficiálním FB profilu oznámil vznik nové skupiny Adler, jejíž složení je následující - Steven Adler (bicí), Jacob Bunton (zpěv) a Lonny Paul (kytara). Zároveň dodal, že mají hotových osm songů pro jejich debutové album a pokud se nemýlím, zřejmě se na nich podílel i Slash. Jak jinak si vysvětlit jeho přítomnost na fotkách ze studia? Lhala bych, kdybych tvrdila, že mě netěší vidět je spolupracovat. Nechme se překvapit, co spolu vykouzlili.

Dlouhou dobu obviňoval Steven bývalé členy GN'R, že se proti němu spikli, dnes už ví, že si za vyhazov mohl sám. Jak sám uvedl, spolupráce s Dr. Drew a jeho týmem a také psaní autobiografie mu hodně pomohlo. "Trvalo mi, než jsem vystřízlivěl a uvědomil si, že mě nezradili - zradil jsme já je. Ve své knize přebírám 100% odpovědnost za svůj život a všechno, co se stalo. S každým zvlášť jsem si sedl, abych se jim omluvil za obviňování z mého pádu."

Sice mu to nějakou dobu trvalo, ale jsem ráda, že si nakonec přiznal pravdu a ví, že vše, co se mu přihodilo, zavinil on sám. Jak jsem napsala výše, dlouho jsme k sobě hledali cestu, ale nalezli jsme ji. Vždy pro mě byl jedničkou, co se bubeníků týče. Matt Sorum je výborný, ale Steven, přestože třeba nebyl technicky tak dokonalý jako druhý pán, byl více živočišný, nespoutaný, energie z něj sršela a osobně jej strašně ráda sleduji za bubny.
Ve všech lidech se snažím najít to dobré a i ve Steviem, když mi byl představen těmi, kdo s ním něco prožili, jsem to objevila. Jako příklad uvedu, co napsal Duff. Steven od dvanácti let prakticky vyrůstal na ulici, přesto byl dle slov svého "bratra" naprosto nesobecký a kdykoli se podělil. Třeba o jídlo. Nezáleželo na tom, jak hladový byl, rozdělil se s Duffem či jiným ze "střelců". Dokonce se ve mně probudila i touha přečíst si jeho knížku, kterou jsem si před nějakou dobou objednala, ale dosud se mi na ni prášilo v knihovničce. Možná je načase otevřít ji.
Rozloučím se fotografií, která mi před pár dny vykouzlila úsměv na rtech. Je nejen důkazem toho, že přátelství S&S je opravdu pevné, neboť vydrželo navzdory všemu, ale při pohledu na Stevena vidím, že je SNAD konečně ze všeho venku. A za to jsem upřímně ráda.


zdroj pro foto: Adler
 

2 people judged this article.

Comments

1 ondina ondina | 9. april 2012 at 14:01 | React

Milá Petinko♥,
už poněkolikáté tvůj, pro mě velmi důležitý článek, čtu. Stále však nevím, jak to sama uvnitř cítím. Abys mi rozuměla - ty víš, že mám ráda Matta, víš, jak moc mě nabíjí energií. A taky víš, jak jsem na Adlera vždy pohlížela.
Tento tvůj skvělý článek mě ale nutí "podívat se" na Adlera i jinýma očima. Samozřejmě, jako muzikant je úžasný a i já mám nejraději "Růže" s ním v sestavě!!
Už od chvíle, co jsem tvá slova tady četla poprvé, se s tím vším uvnitř peru. Začínám ho snad i trošičku chápat. Ono to začalo vlastně ve chvíli, kdy jsem četla, že přiznal, že vše byla jeho vina v jednom článku na netu.
Zmatený komentář, uvědomuji si to, ale Adler má u mě krásně našlápnuto a myslím, že nebude trvat dlouho a budeme se mít hodně rádi!♥ Jen jsem ti to chtěla říct... :-)
Moc krásný článek, moc mě oslovil.
Přeji krásný den, Peti! :-***

2 JohnzyNutty JohnzyNutty | Email | Web | 14. march 2018 at 22:21 | React

http://sildenafilwithoutadoctor.com - viagra without a prior doctor prescription
<a href="http://sildenafilwithoutadoctor.com">viagra without doctor prescription
</a>

3 Zilliamflope Zilliamflope | Email | Web | 17. march 2018 at 3:41 | React

http://viagrawithoutdoctor.org - buy viagra without prescription
<a href="http://viagrawithoutdoctor.org">viagra without a doctor prescription
</a>

4 JohnzyNutty JohnzyNutty | Email | Web | 18. march 2018 at 4:35 | React

http://sildenafilwithoutadoctor.com - generic viagra without a doctor prescription
<a href="http://sildenafilwithoutadoctor.com">generic viagra without a doctor prescription
</a>

5 Jazesother Jazesother | Email | Web | 21. march 2018 at 21:47 | React

http://viagra-withoutdoctor.org - buy viagra without prescription
<a href="http://viagra-withoutdoctor.org">viagra without doctor prescription
</a>

6 Stephenpouse Stephenpouse | Email | 8. june 2018 at 0:20 | React

Ламинин купить, цена, Справочник лекарств, Ламинин. Laminine LPGN, LifePharm Global Network предлагает Новый маркетинговый (компенсационный) план с 1 апреля 2018. Медицинский портал - клиники, Laminin (Protein),Health (Industry),Protein (Nutrient). Но Уже есть аналог, дешевле в 4 раза. Смотрите на сайте http://1541.ru  

<a href=http://1541.ru>AminoBoosters единственный в Мире натуральный продукт из оплодотворенного куриного яйца, способный спасать тяжело больных с самыми разными заболеваниями тогда, когда медицина бессильна. Дешевле ламинина в 4 раза</a>

<a href=http://1541.ru>Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN</a>

<a href=http://1541.ru>Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 4 раза. Продукт спасает, Когда медицина помочь не Может априори</a>

7 sherylmr69 sherylmr69 | Email | Web | 9. june 2018 at 15:21 | React

Started unusual cobweb predict
download the games of barbie android software for pc download smartphone htc one free download 18 sex play store baixar
http://erotic.googleplay.twiclub.in/?gain.angela
app design development fm radio application for android punjabi sexy video download google app android gratis android one smartphones

8 IsrafaceVam IsrafaceVam | Email | Web | 14. june 2018 at 10:35 | React

Израиль знакомства в Израиле

<a href=http://israface.com>Израиль еврейки и знакомства в Израиле подробнее тут</a>

9 cliffordpc1 cliffordpc1 | Email | Web | 15. june 2018 at 17:57 | React

Blog with daily sexy pics updates
http://hotpic.erolove.in/?entry-angela
porn video sample bengali sex vedio foto culo gay cazzo teacher with student fuck pink and black backgrounds

10 barryjv1 barryjv1 | Email | Web | 16. june 2018 at 10:48 | React

Ribald pictures blog    
http://stripclub.erolove.in/?front_maegan
  black tit licking filecargo sex melayu panas busty kerry marie male medical examination by female

11 Stephenpouse Stephenpouse | Email | 22. june 2018 at 12:04 | React

Замена ( Аналог) ламинину, это AminoBoosters ( AminoPure) 1 в 1, но дешевле в 4 раза и выпускается Только на знаменитом  Экстракте YТE.
В 1 капсуле 400 - 420 мг, а  в ламинине 200.  Мир узнал о Ламинине в 2011 году, когда его начали выпускать на норвежском экстракте YТЕ из инкубированного оплодотворенного куриного яйца,  который  создал д-р Эскеланд. Ламинин творил чудеса в восстановлении здоровья там, где медицина ничего не может сделать априори. Название продукта не важно. Главное, что Восстановление ( не лечение) дает именно Экстракт YТE, его количество в 1 капсуле. Это почти панацея, настолько хорош экстракт. Можно не верить, но факты есть факты. И отзывы в интернете говорят об этом. Главный минус Ламинина -  Дорого, так как для получения эффекта пить надо МНОГО. А заработать хотя бы $200 в МЛМ Laminine LPGN могут немногие.  Пришло время более дешевого и эффективного Aminoboosters ( AminoPure) на том же сырье, тоже д-р Эскеланд, та же технология. И заработок без обяз. ежемесячных покупок, без копейки затрат, без приглашений,  на пассиве с 1-го шага доступен любому. Это партнерка.
Консультации по скайпу evg7773
Подробно на сайте http://1541.ru

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

12 Roberthet Roberthet | Email | 27. june 2018 at 18:20 | React

Панкреонекроз и и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

<a href=http://1541.ru>AminoBoosters ( аналог ламинина 1 в 1 )единственный в Мире натуральный продукт из оплодотворенного куриного яйца, способный спасать тяжело больных с самыми разными заболеваниями тогда, когда медицина бессильна. Дешевле ламинина в 4 раза</a>

<a href=http://1541.ru>Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN</a>

Only for USA. Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

<a href=http://1541.ru>Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 4 раза. Продукт спасает, Когда медицина помочь не Может априори</a>

13 Roberthet Roberthet | Email | 7. july 2018 at 17:39 | React

Паразиты и и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

http://1541.ru Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN.

http://1541.ru Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 3-7 раз. Продукт спасает, Когда медицина бессильна. Не лекарство. Не МЛМ

Что дешевле и эффективнее Ламинина - Laminine LPGN?
Предлагается продукт, который показал себя за годы почти панацеей. Знающие знают, сомневающиеся учатся и пробуют на практике, умники знают все... Это единственный, подобной серии пищевых натуральных добавок, Продукт, который благодаря своему уникальному составу восстанавливает по органам ВЕСЬ организм, опираясь на заложенную информацию в ДНК. Есть масса прекрасных продуктов, работающих точечно. Но здоровым можно стать, если ВСЕ органы здоровые. Продукты компании Get Your Boom спасают жизни и восстанавливают здоровье в случаях, где медицина бессильна. Проверенно восстановились сотни тысяч больных диабет ом, ушли неврозы, бессоница, все проблемы по голове и головному мозгу( посттравматические последствия, нарушения деятельности головного мозга и прочее), восстановилены щитовидка, поджелудочная, сняты проблемы с кожными, мужскими, женскими проблемами и мн. другое. AminoBoosters ( aminоPure) это Замена ( Аналог) ламинину, но дешевле в 3-6 раз и сильнее по экстракту. А это и есть основа чуда восстановления. В 1 капсуле 400 - 420 мг, а  в ламинине 200.  Все 1 в 1 с laminine  - Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия. Это не лекарство, проект не млм ( mlm). Заработок Доступен любому без копейки затрат. Установлена новая Честная программа статистики. Заработок без обязательных ежемесячных и любых других покупок ( хочешь купи, не хочешь - зарабатывай полноценно), без вложений, можно абсолютно без приглашений на единственном в мире  продукте из инкубированного оплодотворенного куриного яйца с FGF ( фактором роста фибробластов).
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

14 janafs3 janafs3 | Email | Web | 12. july 2018 at 23:52 | React

Erotic tranny  
http://shemales.xblog.in/?private-jordan
  shemle s hemale sex free shemail movie shemail sex clip younger tranys

15 IsaacOrady IsaacOrady | Email | 15. july 2018 at 0:59 | React

Get up to $ 20,000 реr dаy with оur prоgram.
We are а tеаm of experiеnced рrоgrаmmеrs, wоrked mоre thаn 14 months оn this prоgram аnd nоw everуthing is reаdy and everуthing wоrks реrfeсtly. Thе PayPal sуstеm is vеry vulnеrablе, instеad оf nоtifуing the dеveloрers of PауPаl about this vulnerabilitу, wе tооk аdvantаge оf it. We actively usе our prоgrаm fоr pеrsоnаl enriсhment, to shоw huge аmоunts оf money оn our аcсounts, we will not. you will nоt believе until уou try аnd as it is not in оur interest to prove to yоu thаt somеthing is in yours. When wе rеalizеd thаt this vulnerabilitу саn be used mаssively withоut соnsеquences, we dеcided tо hеlp thе rest оf the people. We deсided nоt to inflate the рriсe оf this gоld рrоgrаm and рut а vеry lоw pricе tаg, оnlу $ 550. In order for this рrоgrаm tо bе аvailable tо a largе numbеr оf реoplе.
All the dеtаils on оur blog: http://www.burn0uts.com/cgi-bin/cougalinks/cougalinks.cgi?direct=https://www.pinterest.com/pin/690387817853172742/

16 joygm16 joygm16 | Email | Web | 28. july 2018 at 16:17 | React

Gay porn from group networks  
http://yaoi.erolove.in/?info.fernando
  bill kaulitz gay gay horse gay tshirts gay nude resorts gay ice tube

17 angelinaik69 angelinaik69 | Email | Web | 28. july 2018 at 18:19 | React

Erotic tranny  
http://shemale.replyme.pw/?blog-karley
  shemaleporn shemalesex semales video shemail sex shemail sex move

18 ferncj60 ferncj60 | Email | Web | 29. july 2018 at 16:20 | React

My up to date effect:
http://karl.projects.telrock.org

19 janauc16 janauc16 | Email | Web | 4. august 2018 at 3:51 | React

Pron blog locality  
http://lingerie.sexblog.pw/?juliet
  erotic art erotic pdf sex tv sex live erotic heritage museum

20 Charlesrom Charlesrom | Email | Web | 4. august 2018 at 9:37 | React

<a href=http://www.sitebs.ru/blogs/38496.html>лазерная коррекция зрения в москве стоимость</a> - супер ласик, коагуляция сетчатки глаза

21 Anthonywab Anthonywab | Email | Web | 4. august 2018 at 20:41 | React

cool website <a href=http://crackzipraronline.com>zir rar password recovery online</a>

22 SergioEligh SergioEligh | Email | Web | 5. august 2018 at 13:48 | React

Регистрация в проект Lifevantage Беспошлинно Россия и страны СНГ https://www.youtube.com/watch?v=UYzaR7AthU8

23 carmellatp11 carmellatp11 | Email | Web | 6. august 2018 at 3:03 | React

Started untrodden web stand out
http://bbw.girls.porngalleries.top/?entry-claudia
serina williams porn family guy porn tram parama shining force porn porn little small illegal and bizarre porn

24 MorrisRIB MorrisRIB | Email | Web | 6. august 2018 at 5:22 | React

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 3-6 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Protandim Nrf2 в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

25 Rodgerger Rodgerger | Email | Web | 7. august 2018 at 1:38 | React

<a href=https://www.snaptracker.org/>hacking snapchat for free</a> - tracking snapchat users, program + for hacking snapchat

26 ivandw18 ivandw18 | Email | Web | 7. august 2018 at 1:52 | React

My unruffled project:
http://hot.dream.girls.porngalleries.top

27 SergioEligh SergioEligh | Email | Web | 8. august 2018 at 19:09 | React

http://77a.lifevantage.com Why do people age and how can Protandim NRF 2 help slow that process? TrueScience Skincare Cream with Protandim Anti-Aging Formula is the best in peace. Buy, register ONLY for Canada, Australia, Hong Kong, Mexico, Thailand, Great Britain, USA

28 Keithgooto Keithgooto | Email | 10. august 2018 at 22:31 | React

Время беcценно. Видое https://youtu.be/XOGDX468aH8

Пользоватили форума, подскажите первый раз сделала Видео, хочу услышать ваше мнения. Сасибо за ранее.

29 Phillipconee Phillipconee | Email | Web | 11. august 2018 at 2:21 | React

<a href=http://tehmash-region.ru/>Асбестотехнические изделия</a> - Резино-технические изделия, Резино-технические изделия

30 Chrisrinia Chrisrinia | Email | Web | 12. august 2018 at 13:15 | React

<a href=https://www.vzlomtg.com/how-to-work>Как взломать переписку telegram </a> - взлом telegram, Как взломать телеграм.

31 maragun maragun | Email | Web | 14. august 2018 at 17:21 | React

Welcome to my blog ! I’m Mara.
Even though I jokingly credit my  grandmother  for my writing talent, I know that it is a skill  I have fostered from childhood. Though my  grandmother  is a writer, I also started out young.
I’ve always had a way with words, according to my favorite teacher . I was always so excited in  English when we had to do a research  assignment .
Now, I help current  learners  achieve the grades that have always come easily to me. It is my way of giving back to  communities  because I understand the obstacles  they must overcome to graduate.

Mara Gunn –  Academic Writing Professional  – <a href=http://gaininggroundsummit.com/>Gaininggroundsummit</a> Corp

32 DavidKix DavidKix | Email | Web | 15. august 2018 at 2:40 | React

<a href=http://hydra18.biz/>hydra onion</a> - hydra магазин, hydra2018

33 jesseax69 jesseax69 | Email | Web | 17. august 2018 at 16:50 | React

Brazil shemales  
http://futanari.replyme.pw/?personal.yuliana
  sex videos shaemle video tgirl sex videos shemals freeshemale vids

34 johnnieei60 johnnieei60 | Email | Web | 22. august 2018 at 10:53 | React

Fresh launched porn locality  
emma watson erotic prince erotic city ponno xxx erotic tv channel xxx sexy movies free    
http://busty.net.erolove.in/?jena  ;
  swinger free pornography christian erotic classic erotic art sex movies

35 AngeloAvany AngeloAvany | Email | 24. august 2018 at 14:32 | React

PTHC FORUM

Most CP Shortclip 2018 Aristocratic Garnering

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Hoary files 2000-2017ELECTROCUTE Unshared Aggregation Consumed 1201-1500 Files Goad showing !!! INCORRUPTIBLE !!!!!

Siberian Mouse Cache

Pine representing Modelkids Dvd 1 - 44 Clan showing

Executioner Anal Series 1 - 25 Remote showing !!!

https://qil.su/OYaoqM

Jack ketch assumption in regard to on Pic Dvd 1 - 50 Vernissage !!! START THE BALL ROLLING WITHOUT TAX OR DIFFICULTIES !!!!!

36 Brandonpiesy Brandonpiesy | Email | Web | 25. august 2018 at 21:07 | React

hop over to this web-site <a href=https://free-game-downloads.net/>free game downloads</a>

37 tessaok16 tessaok16 | Email | Web | 26. august 2018 at 5:45 | React

Stared different concoct:
http://rosemarie.post1.telrock.org

38 JowMixail JowMixail | Email | Web | 26. august 2018 at 19:16 | React

Если у Вас: не переключает каналы, не показывает или не работает HDMI...
Если Вашему телевизору необходимы: замена инвертора, замена блока управления или ремонт динамиков или (почти) любая другая процедура...

<a href=https://ugicat.ru><img src="http://servistas.ru/banners/tv/2tv069.gif"></a>

Телемастер с многолетним опытом РЕМОНТА ТЕЛЕВИЗОРОВ.
(9 2~6)7 9~7.8,5'2'7
Михаил

Работаю с телевизорами марок: Panasonic, Sim2, Akai, Metz, Nec, Aeg, Avest, Ferguson, Inspire, Kronmark, TvStar, Sony Bravia и всеми прочими...

Выезжаю так же в районы: Ледово, Манежная площадь, Подольск, Лизино, как и по всей Москве

39 ThomasAnync ThomasAnync | Email | Web | 29. august 2018 at 4:03 | React

PTHC FORUM

Most pinch CP Shortclip 2018 Restricted Collecting

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Pass‚ files 2000-2017FORCE Choicest Solicitation Crowded 1201-1500 Files Mount showing !!! UNRESTRICTED !!!!!

Siberian Mouse Gleaning

In the intrigue Modelkids Dvd 1 - 44 Start

Vitality after Anal Series 1 - 25 Vernissage !!!

On the side of Pic Dvd 1 - 50 Standoffish showing !!! UNCONSTRAINED !!!!!

40 Rogerseelo Rogerseelo | Email | Web | 1. september 2018 at 0:10 | React

<a href=https://razleton.com>сайты +для заработка без вложений</a> - основные инвестиции, новые хайп проекты 2018

41 elmerfr69 elmerfr69 | Email | Web | 1. september 2018 at 7:59 | React

My up to date website:
http://jerry.blogs.telrock.org

42 NathanrhymN NathanrhymN | Email | 2. september 2018 at 5:42 | React

PTHC FORUM

In the most trimmings world CP Shortclip 2018 Aristocratic Collecting

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

http://l2u.su/q9d

l2u.su/q9d

Long-serving files 2000-2017BANG INTO Inimical Fortune Terminated 1201-1500 Files Scurry showing

Siberian Mouse Amassment

Reap a nit of a hankering preferably of Modelkids Dvd 1 - 44 Toe-hold

With a launch Anal Series 1 - 25 Help showing !!!

Covet Pic Dvd 1 - 50 Advance showing !!!

43 audrasw2 audrasw2 | Email | Web | 6. september 2018 at 14:16 | React

Assignment page moved:
http://francisca.web.telrock.net

44 Alexweasy Alexweasy | Email | Web | 7. september 2018 at 4:27 | React

<a href=https://binance.broker/>How to register Binance.com</a>

45 gregoryyx11 gregoryyx11 | Email | Web | 8. september 2018 at 5:55 | React

Blog about sissy life
   panties sissy little girls the free dictionary com download  
http://sissyblog.twiclub.in/?view.briana
  home delivery incontinence supplies waist training corsets for sale movies about old men free download music balance hormones naturally cute one piece bathing suit sissy palace who loves black women

46 SergioEligh SergioEligh | Email | 8. september 2018 at 19:57 | React

Protandim® NRF2 Synergizer ™ is 1 million times more powerful than any antioxidant and is the best anti-aging agent. http://tkflorida.lifevantage.com There are no such products in the world. Registration in the MLM project LifeVantage is welcome in open countries as the USA, Canada, Australia, Japan, Mexico, Hong Kong, Thailand, to get the best prices for ALL products of the company and the maximum of income for you. For more details - go to the site contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

47 isabelladd16 isabelladd16 | Email | Web | 8. september 2018 at 22:01 | React

Pron blog locality  
http://asses.sexblog.pw/?elisabeth
  sex erotic film festival sex dolls lesbian erotic books erotic india

48 Alinaornageronath Alinaornageronath | Email | 9. september 2018 at 2:23 | React

Great post!
Respect the author!
And I read the actual news here ...<a href=https://technology4you.website/category/smartphone-reviews/>Smartphone Reviews</a>

49 bonniezo11 bonniezo11 | Email | Web | 10. september 2018 at 6:24 | React

New work
http://europe.meet.erolove.top/?page.maribel
  dating iranian women dating website chennai dating for teens print your own save the date cards tranny date site

50 kayers1 kayers1 | Email | Web | 11. september 2018 at 22:17 | React

Sexy pctures  
erotic art wallpaper adult adult tv erotic mobile games erotic canvas art    
http://yaoi.erolove.in/?kaya  ;
  hot sex erotic hd wallpapers erotic emails daily erotic picdump erotic pants

51 Soure Soure | Email | Web | 13. september 2018 at 15:08 | React

Hello.  We offer at the outset hgh therapy.

<a href=https://healthgains.com/sexual-health/>buy hgh therapy</a>

52 polacas polacas | Email | Web | 14. september 2018 at 11:48 | React

Hi everyone , I’m Pola Cassidy.
Welcome to my website . I started writing in middle school  after a creative writing assignment for my English teacher. I did creative writing  for almost a year  before I thought about doing something else.
I had always loved doing research papers  because I’m passionate about learning. When you combine writing talent  with a love of learning,  dissertation writing only makes sense as a job.
I’m passionate about  assisting  the students of the future in their school career. When they don’t like their assignment , I am there to help.

Pola Cassidy –  Professional Academic Writer - <a href=http://www.judicialaccountabilityinstitute.com/>Judicialaccountabilityinstitute</a> Corps

53 anaedume anaedume | Email | 14. september 2018 at 17:05 | React

ООО  "СИТИ-СПА"
Отзывы: Телефон: 89266772255 КИДАЛЫ И МОШЕННИКИ
Руководитель  Парамонов Сергей Александрович КИДАЛА

Телефон руководителя: +79266772255 - КИДАЛА И МОШЕННИК
Дата регистрации  01.07.2016
ОГРН  1167746620337
ИНН  7722368861

Адрес (место нахождения)  111020, г. Москва, пер. Юрьевский, д. 11

Директор Сергей Александрович Парамонов МОШЕННИК, обещает многое. Берет деньги, пропадает. Затем говорит, что не вернет и назначает встречу. Приезжает с чеченцами и заставляет отказаться от долга. Не имейте с ним дел.
+79266772255 89266772255 МОШЕННИКИ И КИДАЛЫ

54 ebonyly3 ebonyly3 | Email | Web | 16. september 2018 at 7:29 | React

Hi supplementary website
http://vanessa.blog.porndairy.in/?profile.yuliana
  divorced women dating speed dating hampton roads live adult chat online vietnamese girl dating casual encounters

55 Antonioomive Antonioomive | Email | Web | 17. september 2018 at 13:06 | React

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

56 GlennDitty GlennDitty | Email | Web | 18. september 2018 at 21:29 | React

<a href=http://hydra18.biz/>hydra2018</a> - hydra2018, как зайти на гидру

57 JosephBlina JosephBlina | Email | Web | 20. september 2018 at 3:28 | React

<a href=https://searchknife.net/levels>bonus </a> - referral code, referral program

58 marniedal marniedal | Email | Web | 20. september 2018 at 13:26 | React

Thanks for visiting,
I’m Marnie Dalby.
If you’ve ever been  too tired  and couldn’t finish a academic paper, then you’ve come to the right place. I  assist students in all areas of the writing steps . I can also write the  essay  from start to finish.
My career as  a professional writer started  during high school. After learning that I was very  talented  in the field of academic writing, I decided to take it up as a  profession.

Professional Academic Writer- Marnie- <http>//www.kulturaplus.com/]Kulturaplus Confederation

59 MorrisRIB MorrisRIB | Email | 21. september 2018 at 11:02 | React

Предлагаю Рассылку в Хрумере за 10 usd  круглосуточно на 7-30 млн свежих ресурсов. Обучаю желающих интернет рекламе. Лучшее. что узнал и применяю на практике. Опыт с 1993 года. Реклама частникам и Предприятим. Ответы в скайпе evg7773 Viber  +380976131437

60 tinaqv18 tinaqv18 | Email | Web | 21. september 2018 at 19:30 | React

My cool engagement:
http://christa.w.telrock.org

61 louisye18 louisye18 | Email | Web | 21. september 2018 at 19:33 | React
62 Amateurcresy Amateurcresy | Email | Web | 21. september 2018 at 23:41 | React

deutsche damen wollen dates <a href=http://livedate.blogsexgratis.com>sexcam...</a>

63 EarleNeima EarleNeima | Email | Web | 23. september 2018 at 1:08 | React

Качественные изделия магазина нижнего белья <a href=https://incanto.in.ua/halaty-zhenskie>женские халаты недорого</a> – прекрасное решение для для всей семьи для комфортной жизни. Сейчас непросто отыскать модные бельевые изделия с экономией средств. Интернет-магазин нижнего белья есть надежным поставщиком при выборе свадебного белья и домашней одежды. Выгодные цены и быструю доставку по Украине гарантирует бельевой интернет-магазин Incanto
Креатив дизайнеров очень надежно установились в теме женского нижнего белья. Стать частью этого проще простого – <a href=https://incanto.in.ua/>купить нижнее белье интернет магазин недорого украина</a>. Поскольку интимное белье очень важно в личной жизни женщин. Комплекты женского белья и эротическое белье так популярны как ни в одну эпоху в женской моде
Красивое белье для незакомплексованной женщины крайне важно в её быту. <a href=https://incanto.in.ua/byustgaltery-dlya-kormleniya>лифчик для кормления купить</a> наполнит светом мир женщины. Так как модные дамские корсеты, белье для кормления, а также домашняя одежда способны изменить мировосприятие. К этому стремятся некоторые любимые женщины и их близки люди строго игнорируя возраст
Большинство людей обожают гламурное нижнее белье. <a href=https://incanto.in.ua/belyo-zhenskoe>женское нижнее бельё</a> — станет, как хорошая мысль. Модное и современное есть неотъемлемой частью нашего бытия и не только. Всем знакомые части нижнего белья, такие как бюстгальтеры всех разновидностей, белье для кормления грудью, спортивная одежда были есть и будут в жизни нашей любимой семьи.

64 marniedal marniedal | Email | Web | 25. september 2018 at 16:18 | React

Hello, I am Marnie Dalby an expert in report writing.

I love solving people’s problems and make them happy. That is what I have been doing for decades now.
I have been writing since I was 12 years old and never knew it would turn out to be a full-time career. I have also been able to handle several projects that involves writing. And I worked in three organizations as a volunteer to assist people.My interest has always been to help people succeed. And I go the extra mile to make that happen.
I enjoy writing books and have helped people from countries like Australia.
I work with a company whose mission is to provide quality works and make people happy. In fact, many people come to me for help on a daily basis because they know I always deliver. And I will continue to provide nothing but the best to build trust like I have been doing for the past few years.

Academic writer - Marnie - <http>//www.partythrucollege.com/]Partythrucollege Band

65 Jacobelime Jacobelime | Email | Web | 26. september 2018 at 17:31 | React

Cele mai fierbinti stiri din lumea inovatiei tehnice le gasesti la noi<a href=https://infoteh-news.blogspot.com/2018/08/iphone-9-si-10-plus.html>.</a>

66 amieestam amieestam | Email | Web | 27. september 2018 at 14:32 | React

Hi guys, I am Amiee Stamp a professional in report writing.

I enjoy solving people’s problems and make them happy. That is what I have been doing for many years now.
I have been writing since I was 12 years old and never knew it would turn out to be a full-time career. I have also been able to manage several projects that involves writing. And I worked in three organizations as a volunteer to assist people.My passion has always been to help people succeed. And I go the extra mile to make that happen.
I enjoy writing books and have helped people from countries like Australia.
I work with a company whose mission is to provide quality writing and make people happy. In fact, many clients come to me for professional help on a daily basis because they know I always deliver. And I will continue to provide nothing but quality to build trust like I have been doing for the past few years.

Expert writer - Amiee - <a href=http://paseoi25.com/>Paseoi25</a> Band

67 EddieNug EddieNug | Email | Web | 27. september 2018 at 20:58 | React

<a href=https://obnallpro.cc/showthread.php?p=17872>купить дебетовые карты в москве</a> - вывод с заблокированных счетов, помощь разблокировки счета.

68 Geraldtut Geraldtut | Email | Web | 8. october 2018 at 18:54 | React

Wawa in wie ein Jungfrau Clip, Wawa ist wieder
Esperando el semen en su boca
Italienischer Pornostar Gem
https://xxx-nur.com/nxv/VY09D4IwGIR_Dd1KoC3g8g4mwoabgyNChZpCaz-g4ddbdDK5XC6Xyz1PIJSWBcsZekNZEmSBZBXSUCEJk3PaJvSckCZq27Z06qXQNu3VHItVDFzZGCwP2CklsRGDWEa8CuN8J3FveDdrwR8Gd3701h1HtNFGzSqhlzw7FWgCxpD_ov5IizdpCOGHid7udWhfd9Lut3A918cSccg_ Meine schöne vollbusige Hacke reitet ein großes - Nur.XXX
Süße Wangen in Reife Fett Bbw süßen Wangen
ANAL ACCIDENTAL VIDEOS PORNO
Tres coГ±os y tres pollas

69 victoryx18 victoryx18 | Email | Web | 11. october 2018 at 10:10 | React

Recent free porn place  
victorian erotic erotic java games erotic seduction urdu erotic stories erotic breast feeding    
http://bbw.erolove.in/?madisyn  ;
  telugu erotic stories erotic boudoir erotic litterature erotic comic book erotic art prints

70 steveok11 steveok11 | Email | Web | 14. october 2018 at 6:40 | React

Original project
http://cars.feed.yopoint.in/?entry.dania
porn software removal reviews yoshi porn free porn givaway cheap online porn video ottawa porn movie theater

71 lilliert16 lilliert16 | Email | Web | 16. october 2018 at 2:30 | React

Appealing girls posts    
http://twerking.erolove.in/?blog_taliyah
   poren sex xxx most erotic movie classic erotic erotic witch

72 KennethbiP KennethbiP | Email | Web | 20. october 2018 at 19:07 | React

Добрый день.РекомендуюВампосетитьпорталanti-spazm.ru . Тут Вы сможете найтилучшие статьи о спазмах сосудов в рунете.  
<a href=https://anti-spazm.ru/tag/%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%84%d0%b8%d0%bb%d0%b0%d0%ba%d1%82%d0%b8%d0%ba%d0%b0-%d1%81%d0%ba%d0%bb%d0%b5%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%b0-%d1%81%d0%be%d1%81%d1%83%d0%b4%d0%be%d0%b2/>почечные спазмы</a>

73 MorrisRIB MorrisRIB | Email | Web | 24. october 2018 at 14:40 | React

The  doctors are powerless, you don’t believe in anything anymore, http://catcut.net/mxHw but there is still a solution - 8 capsules of AminoBoosters per day will help to  eliminate the most serious disease. AminoBoosters is analogue of Laminine LPGN and are 4 times more affordable as Laminine by LPGN contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

74 robertoxl1 robertoxl1 | Email | Web | 25. october 2018 at 5:23 | React

Started new spider's web project
http://arab.egypt.adultnet.in/?entry-abigayle
rebuttal democratic harem pro festive

75 dionnedy60 dionnedy60 | Email | Web | 27. october 2018 at 15:36 | React

After my recent engagement
http://travel.tobuy.in/?register.jenna
sexx french erotic postcards erotic telugu stories adult film erotic sims

76 jeannetteid3 jeannetteid3 | Email | Web | 30. october 2018 at 23:59 | React

Stared fashionable prepare:
http://gay.black.hotblog.top

78 jimmyxz4 jimmyxz4 | Email | Web | 5. november 2018 at 4:42 | React

Freeware gay porn  
http://gay.adultgalls.com/?pg_jorge
  gay students gay sleeping gay married men so gay gay doctor

79 deanvl2 deanvl2 | Email | Web | 5. november 2018 at 19:51 | React

Shemales from group networks  
http://dickgirl.replyme.pw/?page-desiree
  shemal free movies free shemal sex shemals free transexual fuck videos shemall pictures

80 kimberlyph11 kimberlyph11 | Email | Web | 8. november 2018 at 22:19 | React

Stared new prepare:
http://dating.cfnm.yopoint.in

81 harriettfd2 harriettfd2 | Email | Web | Sunday at 10:41 | React

Sissy tales blog
   white chiffon skirt cock ring with anal ball bra clearance  
http://sissyabuse.blogporn.in/?page.mattie
  black sissy fucking california kush seeds sexy silk knickers feminine wash uk affordable clothes olnine south africa french english online dictionary free free femdom male slave chinese mary jane shoes

82 georgettedz16 georgettedz16 | Email | Web | Yesterday at 2:14 | React

My novel time

http://vivian.project.hotblognetwork.com/?post.tess

legs in jeans porn extreme porn pain ebony mature glamour heels porn 1979 porn movies ben 10 porn tube

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama