December 2013

Zurück zum Nullpunkt...

9. december 2013 at 21:37 | LadyKay
Krásný večer všem!

Jak jsem už v předchozím článku předeslala, tento blog uzavírám, co nevidět jej i smažu a stěhuji se jinam. Důvod je prostý. Cítím, že je to tak správně a potřebuji to, mám-li pokračovat dál. Sama tomu říkám restart, tak to tak nějak vnímejte i vy.

Nevím přesně, kolik vás ještě zbylo. Po takové době se nemohu divit a ani se nedivím, že vaše řady prořídly. Vlastně jsem nečekala, že by někdo na předchozí článek vůbec zareagoval, o to větší překvapení to pro mě bylo a o to šťastnější jsem byla ve chvíli, kdy jsem četla slova některých z vás. Ještě jednou za ně i na tomto místě děkuji!

Nebudu to dlouho protahovat. Sice jsem váhala, zda nemám každému z vás ten odkaz raději poslat e-mailem, mám pro to určité důvody, ale nakonec jsem to zavrhla. Napíšu vám jej tady: http://ladykay-jetzterstrecht.blogspot.cz/. Kdo má zájem, může nás přijít navštívit. Kdo ne, nechá být.

Je to pár desítek minut, co jsem Januli poslala na betaread první várku "Romea" a přiznám se, že teď tak s trochu s obavami budu čekat na odpověď. Během minulých dnů jsem na nový blog přesunula všechny dosud zveřejněné povídky. Z tohoto je v příštích dnech smažu. Nevím, jestli to bude zítra, pozítří nebo až o víkendu... Záleží, jak budu mít čas. Vím, že některé z vás se zmínily, že je začaly znovu číst od začátku, aby se dostaly do děje. Doporučuji tedy zavítat do jejich nového domova a vyhledat si je tam.

Nějakou dobu tu tuhle zprávu ještě nechám, pak blog definitivně a nenávratně smažu. Ode mě je tohle opravdu poslední článek tady. Děkuji všem, kdo jej pravidelně navštěvovali, komentovali mé články a četli povídky, protože nejen já, ale i vy jste se na podíleli na jeho chodu. Největší dík však patří těm, kteří i během mého mlčení trpělivě vyčkávali a doufali, že jednoho dne mě něco přinutí posadit se k počítači a dopsat, co jsem kdysi opustila. Hluboce před vámi smekám, protože si opravdu zasloužíte obdiv! Vědomí, že stále mám pro koho psát, že to ještě má smysl, mi v uplynulých dnech při dokončování "Romea" hrozně pomáhalo a motivovalo mě. Snad se budeme pravidelně setkávat i na novém blogu, kde se vám, doufám, bude líbit.

Vaše LadyKay