Zurück zum Nullpunkt...

9. december 2013 at 21:37 | LadyKay
Krásný večer všem!

Jak jsem už v předchozím článku předeslala, tento blog uzavírám, co nevidět jej i smažu a stěhuji se jinam. Důvod je prostý. Cítím, že je to tak správně a potřebuji to, mám-li pokračovat dál. Sama tomu říkám restart, tak to tak nějak vnímejte i vy.

Nevím přesně, kolik vás ještě zbylo. Po takové době se nemohu divit a ani se nedivím, že vaše řady prořídly. Vlastně jsem nečekala, že by někdo na předchozí článek vůbec zareagoval, o to větší překvapení to pro mě bylo a o to šťastnější jsem byla ve chvíli, kdy jsem četla slova některých z vás. Ještě jednou za ně i na tomto místě děkuji!

Nebudu to dlouho protahovat. Sice jsem váhala, zda nemám každému z vás ten odkaz raději poslat e-mailem, mám pro to určité důvody, ale nakonec jsem to zavrhla. Napíšu vám jej tady: http://ladykay-jetzterstrecht.blogspot.cz/. Kdo má zájem, může nás přijít navštívit. Kdo ne, nechá být.

Je to pár desítek minut, co jsem Januli poslala na betaread první várku "Romea" a přiznám se, že teď tak s trochu s obavami budu čekat na odpověď. Během minulých dnů jsem na nový blog přesunula všechny dosud zveřejněné povídky. Z tohoto je v příštích dnech smažu. Nevím, jestli to bude zítra, pozítří nebo až o víkendu... Záleží, jak budu mít čas. Vím, že některé z vás se zmínily, že je začaly znovu číst od začátku, aby se dostaly do děje. Doporučuji tedy zavítat do jejich nového domova a vyhledat si je tam.

Nějakou dobu tu tuhle zprávu ještě nechám, pak blog definitivně a nenávratně smažu. Ode mě je tohle opravdu poslední článek tady. Děkuji všem, kdo jej pravidelně navštěvovali, komentovali mé články a četli povídky, protože nejen já, ale i vy jste se na podíleli na jeho chodu. Největší dík však patří těm, kteří i během mého mlčení trpělivě vyčkávali a doufali, že jednoho dne mě něco přinutí posadit se k počítači a dopsat, co jsem kdysi opustila. Hluboce před vámi smekám, protože si opravdu zasloužíte obdiv! Vědomí, že stále mám pro koho psát, že to ještě má smysl, mi v uplynulých dnech při dokončování "Romea" hrozně pomáhalo a motivovalo mě. Snad se budeme pravidelně setkávat i na novém blogu, kde se vám, doufám, bude líbit.

Vaše LadyKay
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 nikol nikol | 9. december 2013 at 22:16 | React

Milá Lady je mi troška ľúto že si sa rozhodla zmazať tento blog,pretože ho mám spojený s krásnymi chvíľkami strávenými pri čítaní tvojch majstrovských kúskov,ale čo už je to tvoje rozhodnutie.
Viem že čoskoro až sa rozpíšeš :-)budem na blogspote zasa ako doma ;-)
Peťka veľká vďaka že si sa vrátila a prajem veľa chuti do písania a idem teda k tebe na návštevu a na Romea sa neskutočne teším a rada by som vedela či platí pôvodná verzia konca poviedky alebo si sa rozhodla pre iný koniec ;-)

2 Zuzana Zuzana | 9. december 2013 at 22:20 | React

Som hlavne rada, že si sa vrátila ale je mi strašne ľúto, že tento blog ideš zmazať. Je tu strašne veľa pekných článkov. Bude ich škoda. Ale je to Tvoje rozhodnutie. Teším sa na Romea ale hlavne na Living a aj na Bibiho:) Vlastne na všetko.

3 LadyKay LadyKay | 9. december 2013 at 23:23 | React

[1]:

[2]: Obě vás v první řadě zdravím :-) Věřte mi, že jsem dlouho přemýšlela a to rozhodnutí pečlivě zvažovala. Cítím to tak a přestože se většinou řídím rozumem, tentokrát poslechnu srdce. Vím, že mi to pomůže. Mám s tímhle blogem spojené krásné chvíle, ale bohužel i takové, které bych ráda vytěsnila z mysli a nějak se mi to nedaří, ač jsem se o to nejednou snažila. Kvůli tomu, že se mi stále vrací, necítím se tu dobře. Krom toho, blog.cz má co chvilka nějaké výpadky a s blogspotem se mi pracuje mnohem lépe. Tak proto. Jediné, co ještě udělám, je, že si zkopíruji vaše komentáře a až jednou budu stará, tak si je budu pročítat a nostalgicky vzpomínat :-D
Těší mě, že vám můj comeback udělal takovou radost. Já jsem zase nesmírně ráda a vděčná za to, že jste čekaly! Uvědomuji si, že se opakuji, ale opravdu si toho nesmírně vážím! Jen doufám, že vás nezklamu a troška toho talentu ve mě zbyla.

Niki, ty si myslíš, že ti prozradím, jak to dopadne? Nech se překvapit :) Odpovím ti takhle: pár drobností jsem během psaní změnila, něco připsala, něco vypustila a... Víc už ze mě nedostaneš :-D Šest dílů je napsaných a několik jich mám před sebou. Mají zatím podobu konceptu, který musím rozepsat. Musím využít toho, že mě mé dvě múzy vzaly na milost a zůstávají po mém boku. Asi jsem jim chyběla :D Ačkoli pan B. mi dal ze začátku pěkně vyžrat to, že jsem si ho dovolila opustit, ale už jsem si ho udobřila ;-)
Zuzi, na "Glass" se těším i já. Věříš? Před pár dny jsem si tu povídku tak zběžně pročítala a uvědomila si, jak moc ji mám ráda. Jak dorazím "Romea", přesunu se k ní. Jo a tu posedlost, jak jsi napsala u předešlého článku, léčit nebudu. Ani to nejspíš nejde, jsem ztracený případ :-D Spíš si myslím, že ty dva mám den ode dne raději.
Než se vrátím za divou a jeho bratrem, od nichž jsem si na chvilku odskočila, ještě vám prozradím poslední věc: chystám pro vás překvapení :-) Teď už dobrou noc <3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama